UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jechałam do banku przy nitchmana. tam jest deficyt parkingowy. dosłownie 5minut mnie nie było a straż już z blokada. Dobrze że pan strażnik tylko upomniał. Weźcie się za wyludzaczy pieniędzy. Na parkingach przy biedronce na terenie giełdy elbl. Kobieta z małym dzieckiem żebrze. Obie klęczą. Kobiecie dajcie pracę a dziecko niech zostanie w domu. Tym się zajmujcie. Gdzie opieka i praca?dajcie jej pracę.
  • A ja bym Cię lalko nie upomniał, bo o czym z Tobą rozmawiać, świadomie stoisz na zakazie albo udajesz głupią, duży dostępny parking plac Konstytucji, Giermków, miejsca puste ale Ty musisz pod bankiem 50m zatrzymać się, to pchasz się pod zakaz albo stoisz na bezczelnie na chodniku.
  • Kim są Ci oni którzy zobowiązani są dać pracę ? Państwo, miasto ? Komuna to nie to już dawno się skończyła, zatrzasnęłaś się w innym systemie gospodarczym. Pracę to tacy ludzie pokroju pijącego bezdomnego i żebraczki mają w nosie. Dniówka z drobnych wystarczy ma zapicie dnia i wieczoru. Historia spod banku raczej żałosna, wozisz się parkujesz poza miejscem wyznaczonym bo na bilecik parkingowy nie stać damulki, Pan Strażnik musiał upominać hrabiankę. ..
Reklama