UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rozumem, że nie tylko ja przeżyłam piekło psychiczne w pracy biurowej. Pracowałam krótko, ale odchorowuję mocno. Pierwszy raz spotkałam się z tak podłymi i bezwzględnymi ludźmi, którzy myśląc o sobie nie cofną się przed niczym. Kosić konkurencje wygrywając innych. Wykaż się swoją wiedzą, umiejętnościami a nie donosicielstwem i zniekształcaniem prawdy. Za marne grosze jeden drugiemu oczy wydrapie. Spokojnie nawet tego nie zauważysz przy tym słodkim uśmiechu. I to rozczarowanie, że żyłam sobie naiwnie wierząc, że w człowieku człowiek jest. I
  • Zawsze warto być człowiekiem Choć tak łatwo zejść na psy!
  • Niestety mobbing, psychiczne znęcanie się ludzi małych, podłych, nijakich spotyka niejednego ! To robią zakompleksione persony, nieszczesliwe w zyciu osobistym, zazdrośni, często samotni bo nikt ich nie chce lub niedowartościowani lub o schylku kariery i tak jedyną ich podnietą i radością jest dosiadanie i ujeżdzanie innych! Dlatego uciekać gdzie pieprz rosnie lub oficjalnie podać o mobbing ! Coraz więcej ludzi wyzwala się ze strachu i idzie po całości! To marne istoty i wręcz glupie w dzialaniach, wlasna działalność to szansa na normalność nawet w tych czasach !! Polecam, jako czlowiek po przejsciach!
  • Kontaktowałam się w sprawie mobingu z organizacją pozarządową. Moja sytuacja wyglądała tak, że nie przedłużyli mi umowy, choć było wiadomo co się dzieje. Pozbyli się mnie czyli ofiary, a oprawcy dalej pracują. Osoba z tej organizacji powiedziała abym się nie ośmieszała bo nikt mi nie uwierzy, nie weźmie poważnie a tylko jeszcze bardziej stracę reputacje. Tak niby reagują ludzie. I tak koło się kręci. Kodeksy etyki to tylko marketingowe bzdury. Ty odchodzisz i bez sensu się odzywać bo robisz z siebie pośmiewisko. Nikogo nie obchodzi, że chorujesz. Ważne, że ci co zostali zarabiają swoje 3000 zł brutto i dalej będą niszczyć innych, tym razem może trochę dyskretniej.
  • Dokładnie. Przerabiałem to samo, ale w Anglii, będąc jeszcze młodym i naiwnym. Niby jako fasada coś tam jest. Ale korzystanie z tego to niemal pewne zwolnienie (jeśli nie wilczy bilet), a tkwienie w takiej robocie to zmuszanie ludzi do cierpiętnictwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    ernest(2022-01-27)
  • @ernest - Tak niby praca i atmosfera ma być The Best a się okazuje, że donosiciele, psychiczni mobberzy i obgadywacze są doceniani.
  • Skąd ja to znam?:(
Reklama