UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Miasto prywatne, miasto upadłe - 33 lata styropianowej smuty i oligarchicznego wyzysku zrobiły z Elbląga miasto Trzeciego Świata, gdzie dobrze żyją tylko kombinatorzy, totumfaccy władzy i burżuazyjni złodzieje, a cała reszta może za.. za miskę ryżu, lub ewakuować się np. do UK. Władze - przez 3 dekady - które do takiego stanu doprowadziły, powinny moim zdaniem stanąć przed Trybunałem. Najlepiej - ludowym. #SocRev Hashtagi: #styropiany, #jelity, #patologia, #upadek, #slupy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    18
    RobertKoliński(2022-01-27)
  • @RobertKoliński - Znowu zapomniałeś wziąć leki. ..
  • @RobertKoliński - Ty weź się już kuwra zamknij. Ciągle marudzisz i pieprzysz bzdury jak jakaś niespełniona influencerka. Weź się do roboty, zainwestuj w siebie czas, wysiłek, pieniądze i zbieraj tego efekty. Mam wrażenie, że ciągle siedzisz na necie i żyjesz publikacjami portelu realizując swoje frustracje w kretyńskich komentarzach. No z tego to ani Tobie, ani miastu się nie polepszy. Hashtagi: #Kolinski_influencerka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    3
    HB_MT01(2022-01-27)
  • RobertKoliński @HB_MT01 - Jacku, bo pójdziesz do piekła za nienawiść, przypominam, frustracie zdziadziały:)[O swoich wrażeniach, to najlepiej ze specjalistą porozmawiaj, naprawdę - bo ja to cię nawet nie lubię, a co dopiero mam leczyć:)] #TwójPutin; Hashtagi: #Zieeew...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    RobertKoliński(2022-01-27)
  • @RobertKoliński - Weź się za robotę. Stary facet a wylewa swoje frustracje jak pryszczaty. Żałosne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Khy khy(2022-01-27)
  • @RobertKoliński - No fakt miasto upadłe skoro 40 letni komunista samotny bezdzietny z "wszestronnym wyksztakceniem"I wiedzą w każdej dziedzinie życia gospodarki ekonomi inżynierii lądowej i wodnej musi pracować w ngosie na umowę zlecenie za głodową pensje i żeby nie zasiłki z kasy miasta skończyłby pod mostem. Faktycznie miasto upadłe! Tylko kto doprowadził do tego? Otóż sami nieudolni komuniści latami sasiadając na swoich stołeczkach i tak samo jak ów lewak ciągle narzekający nie mieli żadnych kompentencji ani umiejętność do rządzenia
  • @RobertKoliński - U ciebie albo brunatni idą przez lata tylko nikt nie wie gdzie albo nijakiego Jacka wysyłasz do piekła sam nie wiesz co piszesz nie masz również pojęcia co masz odpisać na proste pytania
  • @RobertKoliński - Czy Ty jesteś glupi albo uważasz że ludzie to idioci? Zastanow się przypomnij jak Elbląg wyglądał gdy Twoi rządzili
Reklama