UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przepraszam... ale mój syn (5lat) ma idealnie białe ząbki. Myje. Sam się dopóki a mycia. Wszystko w rękach rodziców. Jak zachęcają swoje dzieci do mycia zębów. Nie raz w przedszkolu widzę dzieciaki w jego wieku z czarnymi zębami zzartymi przez próchnicę. Większość taka jest. Aczkolwiek o zęby młodszaka (1.5 roku) też dbamy a już są plamy. Większość plam przebarwień jest genetyczna. Pozostaje leczyć. Ale jak widzę inne dzieci w przedszkolu z czarnymi zębami to... wymiotowac się chce.
  • Rodzice mniej słodyczy a więcej zbilansowanej diety. Bo istnieje też coś takiego jak zakwaszenie szkliwa. Ja dbam o uzębienie dzieci i żadne z nich nie miało problemów z próchnica podczas gdy większość rówieśników biega z czarnymi mleczakami. Wstyd. Jak tylko mój syn podrosnie i pozbędzie się mleczakow- zakładam aparat stały. Wydatek przeszło 10tys ale dziecko będzie miało piękne ząbki. Rodzice nie zdają sobie sprawy ile kosztuje ładny uśmiech. Mój kosztował 20tys. Aparat 3 lata, wizyty, dbanie o zęby. Później lekkie wybielanie. Dzisiaj jak ktoś się uśmiechnięte i wydać ubytki- jest skreślony. Czy to praca czy stosunki towarzyskie.
  • Nie każdego stać na takie wydatki, a i tak ortodonta nie gwarantuje prostych zębów po zakończeniu leczenia lub że mogą zęby się przesunąć, co miało miejsce w moim przypadku i kasa poszła w błoto, bo przecież podpisujemy umowę, w której jest wszystko zapisane.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    mamuśka(2016-10-30)
Reklama