UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Fajnie to wszystko wygląda jak się czyta, ale rzeczywistość jest już całkiem inna sam jestem uzależniony i wychodziłem z nałogu sam nikt mi nie pomógł nie wspierał nie zainteresował się tym czy żyję po prostu zabrakło zwykłego wsparcia rozmowy chodź wiedzieli z czym się zmagałem i tak pozostało po dziś dzień. Jedyny kto przy mnie był to Bóg ludzie zawiedli po całości czy tak postępują chrześcijanie? CDN. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    ARESIAK1(2018-11-15)
  • Odnoszę się do wszystkich wypowiedzi pana A. Ciesze się że poznałem tych wspaniałych ludzi ,którzy pomogli mi pokazać trzeźwe życie. Poznałem ich na dworcu. Pomogli mi dostać się na detox, później zdecydowałem się na Ośrodek. Jestem już po Ośrodku ,mam pracę , poznałem Boga i jestem dzisiaj trzeźwą osoba. Wierzę i modle się żeby było tak każdego dnia. I nie muszę pisać że jestem alkoholikiem. Ja mam wolność w Jezusie Chrystusie. Może tobie przydał by się Ośrodek,a w szczególności pokora. A swoje wywody terapeutyczne zostaw ,doświadczonym terapeutom. Jeszcze raz bardzo dziękuję Bogu że postawił mi tych ludzi na drodze. Jest wiele osób,które są już po Ośrodku i żyją w trzeźwości,dzięki właśnie temu stowarzyszeniu. Wiec panie A ,zachęcam cię do podjęcia słusznej decyzji,a będziesz wolnym człowiekiem pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    JESTEM(2018-11-16)
  • A kim ty jesteś żeby kogoś oceniane, sądzić?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Alkonarkobankok(2018-11-16)
Reklama