UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wspomnienia; )Pamiętam sklepik przy szatniach i kubeczek oranżady za 30 groszy; D Ale pamiętam też, że oszukiwali na chispsch, bo nigdy nie było w środku tazosów, czy innych naklejek (teoria była, że otwierali paczki, brali tazosy i zgrzewali paczki :P). Byłem w klasie sportowej. Kiedyś, to były osobne klasy sportowe dla dziewcząt i chłopaków, liczące po 30 uczniów każda. A teraz nawet 20 w łączonej klasie nie mogą znaleźć. Smutne. A co do jęczenia, że nauczyciele musieli się złożyć po 200 zł na remont pokoju nauczycielskiego - to już pozapominali, jak to co roku rodzice łożyli na widzimisie nauczycieli? A to zasłony, to żaluzje, doniczki itd. I jeszcze było zawsze trzeba kupić znaczek na koniec roku, bo straszyli że inaczej nie dostanie się świadectwa. A teraz im 200 zł z własnej kieszeni szkoda
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    10
    kazik_(2020-06-04)
  • @kazik_ - Nie szkoda 200 zlotych zawistny czlowieku tylko ze za male pieniadze nauczyciele i sami rodzice remontuja wlasnymi rekoma klasy i szkole w wolnym czasie i w czynie spolecznym. Ja sam osobiscie pomagalem za darmo malowac klase mojego dziecka z innymi rodzicami a zlozylismy sie sami na materialy w kwocie 400 zlotych i dalo sie!!! Nie bylo tam remontu od 10 lat a moze i wiecej. Rzad w niczym nie pomaga a samorzad nie domaga. My to robimy bo kochamy SP 9 i szanujemy wspanialych nauczycieli tam pracujacych z naszymi dziecmi.
  • @kazik_ - Ja raz wygrałam dychę w laysach :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Oliwierkaa(2020-06-04)
  • @kazik_ - Czytanie ze zrozumieniem się kłania, 200 zł wystarczyło żeby pokój nauczycielski odnowić. Nauczyciele w tej szkole razem z rodzicami odnowili wiele pomieszczen w środku a UM nigdy nie dał marnej złotówki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Rodzic 111(2020-06-04)
  • @kazik_ - No straszni Ci nauczyciele. Doniczki i żaluzje chcieli, pewnie do swoich wypasiony h za nauczycielska pensje domów. A biedni rodzice zmuszanie do płacenia. Czytać się takich "mądrości"nie chce. A Ty, Matolku, dajesz pieniądze ze swej pensji i własną pracę poza godzinami, by doprowadzić do stanu uzywalnosci swoje miejsce pracy? Chyba że bezrobotnys. Ogarnij się i pomyśl, zanim wylejesz swoją nienawiść i frustrację.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Oburzony(2020-06-05)
  • @Oburzony - Nie, nie zapłacę ze swojej kieszeni - wydębię od rodziców
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kazik_(2020-06-06)
Reklama