UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a jakies durne pomniki stawiają za kupę kasy, i 70 baniek na wybory, ktore sie nie odbyly
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    18
    xxxxx xxx(2022-01-24)
  • @xxxxx xxx - Człowieku z tym podpisem z gwiazdek. Jesteś chory z nienawiści do innych osób którzy inaczej myślą niż Ty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    21
    Bolek i Lolek(2022-01-24)
  • @xxxxx xxx - Zamiast pisać głupie komentarze to lepiej pomóż
  • @xxxxx xxx - No, a ile ludziom można by pomóc za kasiorę zajumaną za poprzedników, nie? Tak lekko licziczyć ok 180000 osobom. Średnie miasto.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    12
    oiuyttt(2022-01-24)
  • @xxxxx xxx - No I Komora 90 baniek na referendum sprawie JOW. tuz przed wyborami, a poszlo 8% ludzi I referendum niewazne 90 baniek poszlo sie j. .. .Garbusiarz cyklista pamietasz synek?
  • @Bolek i Lolek - Ten kraj wywala grube miliony na głupoty i twierdzi, że nie ma pieniędzy na leczenie, ale twierdzisz, że to autor komentarza jest chory z nienawiści? Gdybyście przestali wywalać pieniądze w błoto, to już byśmy dawno wyleczyli wszystkich Polaków. Ile osób można by było wyleczyć za same 70 mln za wybory, o których każdy wiedział, że się nie odbędą? A to tylko ułamek tego strat.
  • @Bolek i Lolek - Masz rację a mój błąd że zareagowałem na wpis tego... i odpisałem. Trudno. Ale wpłacam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    oiuyttt(2022-01-24)
  • @oiuyttt - Sam Nowak jakby się podzielił to by wystarczyło. Hashtagi: #Historia
  • @xxxxx xxx - Zamiast pisać durne komentarze, lepiej wpłać jakąś kwotę. Te gwiazdki wypisz sobie na czole żeby wszyscy wiedzieli co o Tobie myśleć.
  • Niby kto wiedział że te wybory się nie odbędą?nikt. i nie pisz głupot.
  • @oiuyttt - Bravo to jest ważne teraz
Reklama