UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niech mi ktoś powie, jak to jest: młoda, wysportowana dziewczyna, w ciąży, więc zapewne nadal zdrowo się odżywia, a dopadł ją rak. .. :-(
  • Jak Ci powiem, to i tak mi nie uwierzysz, a może nawet zwyzywasz od fanatyków teorii spiskowych. Pamiętaj jednak, że nawet Roman Dmowski uważał, że wojna z Niemcami jest niemożliwa, a kilka lat później rozpoczęła się 2 wojna światowa.
  • Kiedyś nie wierzyłam w duchowość, w to, że ludzie chorują przez innych. Teraz wierze. Wspierasz chorujących ludzi bezinteresownie, a potem spotykasz w życiu takiego wdowca któremu kiedyś anonimowo się pomogło a on okazuje się być podłym człowiekiem bez wdzięczności.
  • Czasem osobiście spotkasz podłego człowieka, któremu się pomógło, a czasem nigdy nie spotkasz osobiście kilkunastu wdzięcznych ludzi, wdzięcznych do końca życia za pomoc.
  • Tak dopadł ją rak i Ciebie też może dopasc w każdej chwili mało tego nie paliła poczytaj o komórkach rakowych są w każdym z nas mogą się lada chwila obudzić wpłać coś i nie zastanawiaj się nad czymś o czym nie masz pojecia
  • @Łos - Nie wiem, dlaczego twierdzisz, że nie mam pojęcia o komórkach rakowych. Dlaczego powinnam tylko wpłacić pieniądze, a nie mogę zastanawiać się, tak po ludzku, nad krzywdą drugiego człowieka i niesprawiedliwością losu. Gdy na raka choruje osoba, która całe życie o zdrowie nie dbała, to - mimo że też jej szkoda - można było się tego spodziewać. Gdy chorują ludzie będący przykładem zdrowego stylu życia, czuję wielką niesprawiedliwość i smutek. Życzę dużo zdrowia p. Angelice.
  • Wszystko mamy zapisane genach. Jedni prowadzą higieniczny tryb życia i chorują, inni z kolei piją, palą latami i nic im nie jest
Reklama