UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • A można gdzieś w Elblągu kupić książeczki z rozkładami jazdy? Dla seniora to idealne rozwiązanie bo już w domu będzie wiedział o której tramwaj będzie jechał, a młodzi to z aplikacji na telefon korzystają.
 • Aktualizować je będziesz markerem?
 • Kupić ???? Seniorom ZKM powinien dawać za darmo oczywiście pod warunkiem że takie książeczki powstaną !!! Gdyby w tym mieście myślano o jego mieszkańcach to już dawno by przywrócono 7,9,8 i 11 po ich starych (z czasów przed tzw reformą)trasach!!!!! ZKM nie ma pieniędzy na autobusy ale grube tysiące dla członków zarządu są. Biedny emeryt i rencista jak chce coś załatwić to musi skoro świt wyjść z domu bo pół dnia spędza na dojazdach do miejsca do którego chce dojechać !!!! Wyboru już tuż tuż. My Wam pokażemy co o Was myślimy !!!!! Nie szykujcie się na kolejną kadencję!!!! A z ZKM też sobie poradzimy !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  32
  3
  Wściekły wyborca(2022-02-23)
 • Zamiast wydawania pieniędzy na książeczki, lepiej by było przystosować strony internetowe i aplikacje dla seniorów, żeby były równie łatwe w użyciu, co książeczki. Ale za to skorzystają na tym wszyscy i zaoszczędzi się surowców.
 • @Wściekły wyborca - A co tam nowego w Moskwie, stiepanie stiepanyczu. .. Hashtagi: #Kogar
Reklama