UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To do łopaty mogę się z tobą zamienić niewspomne jacy z was fachowcy? nie wszyscy ale większość z was to się nawet do łopaty nadajecie jeden z przykładów pacjent niemoze odychać diagnoza ratownika to weś se w torebkę papierową podmuchaj. , mygłbym setki diagnos rzykładów dać ale poco większość z nich wie że nie powinni tam pracować a co z salowy i sprzątaczkami w szpitalach?
  • No to się zamień. Ciekawe czy nawet RKO byś potrafił poprawnie zrobić.
  • Przedstawiłeś prawidłowy sposób postępowania przy napadzie histerii czyli fachowo hiperwentylacji ukazując, że osba udzielająca pomocy fachowo rozpoznała stan pacjenta i wdrażała adekwatne postępowanie. A co do łopaty to do tego potrzebni są inni fachowcy w swoich dziedzinach. Hashtagi: #RM
  • Mój brat uczyłsie po podstawuwce 11 lat jest drugi rok lekarzem i ma niewiele więcej a ty zrobiłeś kurs i ile byś chciał podwyżki tak ale dla wszystkich od sprzątaczek po de rektorów i ruznie tych zawodów zminimalizować ile się da.
  • Jaki kurs? Żeby być ratownikiem trzeba skończyć studia weź ogarnij temat zanim zaczniesz pisać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    warchoł(2021-09-14)
  • Ty idioto bo inaczej nie mogę. Jeśli pacjent się Hiperwentyluje to właśnie trzeba mu dać torebkę. Poczytaj BARANIE Hashtagi: #RatownikzP
Reklama