UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Tak ZNP jak i Pan Przybylski przekroczyli granicę hipokryzji. Kiedy za Buzka wchodziła w życie reforma edukacji, to właśnie ZNP (Pan Przybylski również, a jakże!) najgłośniej protestowali przeciwko gimnazjom. Panie Przybylski, daruj Pan sobie te polityczne zadymy. i tak zdecydowana większość Polaków jest za likwidacją tego grajdołka jakim są gimnazja. A poza tym komuchom z ZNP już dziękujemy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  33
  7
  Colargol(2016-10-14)
 • @Colargol - To przypomnę Ci drogi Colargolu, przeciwko czemu strajkowało w 99 ZNP. Za zmianą ustroju który tworzył takie cudo jak licea profilowane, które sprawiły by że technika znikną z powierzchni ziemi. A co za tym idzie jakość kształcenia. Przyzwyczaiłem się, że laicy tacy jak ty krzyczą najgłośniej i wyzywają wszystkich dookoła. Dowartościowałeś się?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  Puchatek(2016-10-15)
 • A co ma robic znp jak nie bronic interesow zwiazkowcow nauczyciele gimnazjow to w wiekszosci nauczyciele bylych 8 Letnich podstawowek oni mieli uczniow prace itd. Jezeli reforma wejdzie w życie to znow w podstawowkach na wsi wf będzie na korytarzu i jeden nauczyciel od wszystkiego czyli najlepszy
Reklama