UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy ktoś w końcu weźmie się za tę zgraję darmozjadów /patrz nauczycieli/ udających, że najważniejszym dla nich jest dobro ucznia. Ciągle tylko żądają dla siebie kasy i jeszcze raz kasy a to, że uczą beznadziejnie słabo zarówno merytorycznie jak i wychowawczo to już ich nic nie obchodzi i wszystko zarzucają na rodziców. Każdego roku testy kompetencji czy też wyniki matur ciągle spadają a oni nawet nie czują zażenowania i wstydu jak słabo kształcą młodzież. Wczoraj na tym portalu zamieszczono długą listę różnych nagród w postaci różnej maści odznaczeń i nagród finansowych /wiele nazwisk powtarzało się na rożnych listach / Pytam się za co te nagrody głownie finansowanych z naszych podatków? Czy za to że ktoś zostaje dyrektorem szkoły i po 2-3 latach od razu dostaje nagrody podobnie zresztą jak nauczyciele. Przed rozpoczęciem roku szkolnego duża grupa nauczycieli otrzymała wysokie nagrody finansowe /15000 zł/ w związku z przejściem na emeryturę. I co z tego skoro w dalszym ciągu dużo z nich dalej pracuje w szkolnictwie. Jednym słowem układy układziki i jeszcze raz układy. Ciężko pracujący w różnych działach gospodarki po przejściu na emerytury maja w porywach niespełna 1500 a nauczyciel nomen omen 4000 zł /na rękę/. Teraz wymyślili sobie że im potrzebne są gimnazja a gdy gimnazja wchodziły ci sami też krzyczeli, że są zbędne. A na koniec kolejny kwiatek: balangi suto zakrapiane alkoholem jakie są organizowane nauczycielom w dniu edukacji.
  • Czy wiesz jak wygląda praca nauczyciela? Czy wiesz ile trudu i energii trzeba poświecić Twojemu dziecku? Co TY dla swojego dziecka robisz poza kupowanie czipsów? Co za wredne pisowskie wpisy rozmodlonej tłuszczy, co to modli się pod figurą, a diabła ma za skórą! Z okazji Dnia Edukacji dawnej Dnia Nauczyciela Wszystkim parającym się wlewanie, ,oleum, ,do główek i głów życzę odporności na te głupactwa. Może przetrzymamy ten durny pisowski, ,odór, ,. .. przeżyliśmy potop szwedzki, przeżyjemy i, ,francuski, ,. .. .. to tak odwołanie do tego z czasów nadziei na lepsze jutro. Onanizowanie się, ,przekopem, ,przy braku komfortu dla dzieci w szkole to jawne niszczenie Narodu. Jak jest baza, ile, ,tysiąclatek, ,zamknięto, czy 30 dzieci w klasie to komfort? Czy pseudo dobrobyt pod śmietnikiem to raj?
  • i twój wpis pokazuje stan moralno- intelektualny w oświacie. Degeneracja moralna totalna. Rodzice wpajają dziecku wartości moralne a ono idzie do szkoły i widzi, że nie ten kto ma wiedzę jest premiowany ocenami tylko ten którego rodzice mają kasą, firmy i posady !
Reklama