UWAGA!

Szanse edukacyjnie uczniów będą równe

Dzieci i młodzież wykazujące problemy w nauce lub zagrożone z innych przyczyn przedwczesnym zakończeniem edukacji są grupą docelową projektów, które można składać do 29 kwietnia.

W tym roku o dofinansowanie mogą ubiegać się szkoły i placówki oświatowe zlokalizowane na obszarach wiejskich. Chodzi o to, aby ich wychowankowie mieli możliwość nauki na równie wysokim poziomie, jak ich rówieśnicy w mieście.
       Będą organizowane zajęcia wyrównawcze, a także rozwijające kompetencje kluczowe w zakresie technologii informatycznych, języków obcych, nauk matematyczno-przyrodniczych oraz przedsiębiorczości. Wprowadzone zostaną nowe, innowacyjne formy kształcenia.
       W ramach programu pomoc uzyskają młode osoby, które przerwały naukę. Dzięki niej powinny one dostrzec korzyści płynące z edukacji i zdecydować się na jej kontynuację.
       Na realizację projektów wyłonionych w konkursie przeznaczono kwotę ponad  15 mln zł. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej www.efs.warmia.mazury.pl oraz w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego przy ul. E. Plater 1 w Olsztynie (Departament Europejskiego Funduszu Społecznego).
      
Gabinet Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama