UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mieszkam pod Dębicą. Mogę dojechać do szpitala na Żeromskiego lub na dworzec. Drugą linią do Galerii na Płk. Dąbka i koniec. Z rozkładu linii komunikacyjnych doczytałam, że na cmentarz przy Agrykoli też nie dojadę. Pozostaje mi kupić samochód, stać mnie jedynie na złom smrodzący. Chyba o to chodziło włodarzom Elbląga. Tak wygląda, że w Elblągu rządzi rodzina Wójcików, bo wszystko jest pod nich robione. Nawet wspaniała komunikacja miejska.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    bnnvn(2021-01-08)
  • @bnnvn - Z okolic szpitala bez przesiadki nie dojedziesz do Wójcika na Mazurskiej, a połączeń jest tak mało, że pozostaje tylko samochód. Gdyby ZKM raczył wyjaśnić, jakaż to "niezależna od samorządu"jest prawdziwa przyczyna tych karkołomnych zmian, to nie mielibyśmy podejrzeń o niecne działania. Tłumaczenie się postawieniem na ruch tramwajowy jest śmiechu warte, bo tramwaj objeżdża tylko część miasta, pozostałe dzielnice zostały w praktyce odcięte od komunikacji.
Reklama