UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • 300 pff conajmnięj powinno być 700 taka wyprawka to duży koszt co ja mama na pełen etat przy 2 dzieci mam zrobić przecież do pracy nie pójdę tym bezdzietnym powinni dołożyć żeby na dzieci było w końcu to one będą na ich emerytury harować niech im coś dadzą a nie te wszystkie pieniądze dla siebie
  • @Mama - Idz kobieto do roboty, a nie czekasz na darowizny. Obowiązkiem rodzica jest zapewnić byt dziecku. To nie powinien być obowiazek państwa. Te pieniądze, jak i 500+ powinny być dla pracujących. Siedzisz w domu, to widać ci starcza
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Maaaama(2021-08-04)
  • @Mama - Główkę PARTIA zryła koncertowo. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Twoje dzieci na twoją emeryturę pracować nie będą, bo ty jako pasożyt żyjący z zasiłków i pińset plusa musiałabyś jeszcze radosną dwójeczkę powić żeby ci jarekfujarek dał emeryturę matczyną. .. żeby nie wszystkie pieniądze dla siebie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    GłębokaMyśl(2021-08-04)
  • @Mama - Jakie wszystkie pieniądze? Z wypłaty zabierają nam dużą cześć na podatki w tym wasze socjale. Nie mam dzieci i dlatego mam być poszkodowana? Pracuję, zarabiam i jestem w tym kraju dyskryminowana. Nie otrzymałam żadnego "+"od tego rządu, a wam nieroby się w głowach poprzewracało.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Pracująca(2021-08-06)
Reklama