UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawo drużyna. Tak się wygrywa, strzelając bramki i walcząc. Kiedy ostatnio widziałeś bramkę strzelona przez ten sowicie dofinansowany przez miasto klub z okolic cmentarza ?
  • Mieszkam 45 lat w Elblągu a nie mogłem ostatecznie trafić na stadion (mały stadion) przy Krakusa ale bez wejścia od Krakusa, to wielki błąd. Wkońcu się udało zdążyłem kwadrans przed ! Muszę przyznać że śledzę poczynania naszych Elbląskich Orłów, nie ma znaczenia która liga ! Mecz mi się podobał, akcje z przewagą elblążan były w super wykonaniu do strzelenia gola i co ważne nie zrobili błędu, bramkarz był na miejscu i zrobił swoje. Strzelone bramki padły z dystansu, dobra robota. Stawiałem w zakład bukmacherskich na remis ale wróciłem zadowolony... Kiedyś i ja byłem mocny w ataku, strzelanie z obu nóg było normą, tzw. krzyżówka. Minęło tyle lat, obejrzałem w milczeniu i tęsknotą... Dziękuję Wam ! Zwracam się do Rady Miast o dofinansowanie i wsparcie zaplecza Olimpii bo tu są piłkarze grający już na tym etapie jak ci w Olimpii, nie można czekać na spadek z ligi, dołowanie.... powodzenia
  • ten klub koło cmentarza to zks olimpia elbląg jest znany w całej polsce ma kibiców i jest klubem miejskim dla tego jest dofinsowany i bedzie dalej a twoja przybłeda gra 2 ligi nizej i niewiadomo czy niespadnie ale prawdziwego elblązanina ten klub ze starego pola które tez go pognało nieinteresuje jedno miasto jeden klub olimpia elbląg az po grób
  • @As63 - To trzeba było se nawigację włączyć skoro tak dobrze grali i jest takie zainteresowanie to trzeba było iść za tymi tłumami na mecz na orlikach grają lepiej i się niekłucą że chcą pieniądze jedynie jaki pieniądze mogą dostać to na młodzież
  • Skoro w takiej mieścinie nie ma szacunku, jemu dla elblażan bez względu na ligę to pozostaje smutek. Nigdy nic nie osiągniecie wzajemnie się nie szanując....
  • @As63 - Olimpia na kasę miasta nie zasługuje !
  • @As63 - Agricole cmentarz proponuje poszerzyć o stadion i chować tam fanatyków Olimpii.
Reklama