UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Koszalin to druzyna z ktora mamy w dupeczke,mozna smialo obstawiac
  • @Pero - To postaw centusiu tylko grubo. .. Nie czasem 5PLN za zakład solo;) Bo ja każdą dobrą kasę postawię na porażkę Koszalina. Kluczowa zawodniczka z dniem 5 października rozwiązuje kontrakt z konflikcie z klubem / trenerem. W frazę "Odeszła Kasia Kołodziejska" trzeba się wczytać jakby przed sezonem odeszła. Trochę się interesować realiami. Jutro będzie do przodu a ja zrobię kopiuj wklej swojego komentarza pod artykułem po zwycięstwie. Wtedy będzie cichutko albo napiszesz. No ale a Vistalem to już na pewno baty. Żal mi takich jak Ty nieudaczników.
  • Dlaczego Kołodziejska olała Koszalin ? Jakie są prawdziwe powody tego rozstania ? Rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron to zapewne jakaś przykrywka.
  • Zawodniczka nie komentuje. Klub również dyplomacja. Tyle za pośrednictwem sportowefakty. Szuka klubu na pewno nie byle jakiego.
  • @Pero - Popisałeś się. Opiniotwórczy jesteś. Tylko ostatni złamas obstawi przeciwko swoim jaka by kasa nie leżała na stole.
  • @Pero - Trzeba być żałosnym żeby obstawić przeciwko swojej drużynie. Takie rzeczy tylko u Ciebie.
Reklama