UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Noż kur. a dosyć. Bojas, Stępień, Rozumowski czy kurbiel na was nie można patrzeć. Rozuma tłumaczy jeszcze wiek ale snucie się po boisku i kaleczenie wszystkiego to już z waszej strony patologia. Stepień nie potrafi ani jednej dobrej piłki wrzucić ze stałego fragmentu gry. Zero ambicji. Lisek, Lewy, Szuprytowski zostawiają serce na boisku, są wszedzie i tak trudno sie do nich dostosować? Nikogo nie zwalniam ale zmiany są konieczne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    3
    kibicoddanyOlimpii(2017-09-16)
  • Smiechu warte,Lewy zostawia serce na boisku? To najwiekszy patalach w druzynie.
  • Lewy, drewno wróciło.
  • Lisek i Maly tak.Lewy wynocha.
  • Jestes intelektualnie ograniczony. Żal mi ciebie mały człowieczku.
  • @kibicoddanyOlimpii - Jedni oddają serce na boisku, a pozostali żle grają. .. .Nie możesz patrzeć na ich grę, to ich nie oglądaj! Takie tam spekulacje i szczyt głupoty z Twojej strony. Lisiecki, Szuprytowski, Lewandowski sami meczu nie wygrają, nawet jak będą zostawiać dwa serca na boisku. Przypominam, piłka nożna jest grą zespołową i nie wierzę, że Nasza drużyna chciała przegrać mecz ze Zniczem. Jak wygrywa OE to wygrywa cały zespół, Jak przegrywa OE to przegrywa cały skład. Wkurza mnie to, że jak przegrywają to sypie się krytyka i mało pozytywne komentarze pod adresem piłkarzy i trenera. Dla mnie drużyna jest jednością. Moim zdaniem to był bardzo ładny mecz i wszyscy wkładali serce. .. Cały zespół. Ja na pewno kupię bilet na następny mecz. Tylko ZKS.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    KibicoddanyOlimpii(2017-09-18)
Reklama