UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To ten TW jest prezesem co kablowal do SB na kolegow swinia nie powinien sie pokazywac czerwonego pyska w mediach twu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    Pamietliwy(2020-10-21)
  • @Pamietliwy - dlatego jest prezesem bo był TW
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    mądry POLAK(2020-10-21)
  • @Pamietliwy - Mirek nigdy nie kablował bolszewiku! Wara ! od niego. Czepiaj się TW Balbina narodowy socjalisto.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    dudaruski(2020-10-21)
  • @dudaruski - Na liscie IPN jest Kozlowski Miroslaw ale zadnego Balbiny nie ma nie wymyslaj histori na nowo, zreszta sam w rozmowach sie przyznawal ze rozmawial z SB
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Pamietliwy.(2020-10-21)
  • @Pamietliwy. - Ale owszem Mirek zgłosił nadużycia władzy w Elektrociepłowni Elbląg / Władzy z nadania PZPR. Z kim rozmawiał nie miał wyboru. I tyle. Interpelacja zależy od wiedzy. Ja go poznałem w roku 1981 roku i p. Gburzyńskiego /mniej/, w mojej ocenie, a mam osobiste doświadczenia z stanu wojennego i wojska co /niby / podpisywałem. Mirek zawsze był OK i tyle. Listy IPN tworzą ludzie, a pro po Balbiny, "jutro"również może być na listach IPN.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    dudaruski(2020-10-21)
  • @dudaruski - Dziwne tylko ze jak pojawily sie zarzuty to do sadu o lustracyjne nie wystapil, a na wladze z nadania PZPR donosil do drugiego odlamu PZPR jakim bylo SB. To nie tak swiat dziala jak bys chcial.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Pamietliwy.(2020-10-21)
  • @mądry POLAK - Calkowita racja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Pamietliwy.(2020-10-21)
Reklama