UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Całkowanie podzielam opinie krzycha7777 i nie dlatego, że jego komentarz jest spójny z moim który zamieściłem 2 komentarze przed jego wpisem ale dlatego, że dostrzegam w nim logikę i wagę argumentów. Nie jestem specjalistą od taktyki i szkolenia ale widzę, że nowe ustawienia zarówno w drugiej jak i pierwszej linii wprowadziły więcej szkody niż pożytku. Nie chcę mówić o szczegółach ale niepokoi mnie fakt, że bazuje się na tym aby Lisewska była motorem do rozgrywania a młodziutka kołowa /utalentowana i zdolna do tej dyscypliny była tą kluczową zawodniczką/. Jak widać z zapisu bramkowego z pozycji kołowej nie rzucamy żadnej bramki. Dlaczego?. Odpowiedź: bo dziurawa obrona, bo nie ma kto dograć piłki do kołowej, bo świetna w tamtym sezonie bramkarka dziś też daleka od dobrej dyspozycji. Pytań multum a odpowiedzi sztabu szkoleniowego brak. Co dzieje się z grą Kwiecińskiej, Dankowskiej? Na razie stawiam te pytania ale jak będzie dalej cisza i udawanie, że "nic się nie stało' użyję cięższych armat.
  • Ja bym tych armat użył już dziś, później może być za późno, mleko się rozlało jak coś wiesz to pisz, ale może lepiej prywatnie bo po co fani pustyni w Elblągu mają się delektować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    krzychu7777(2016-10-13)
  • Wiem ale nie powiem
Reklama