UWAGA!

Święty Mikołaj odwiedzi lodowisko Helena

2015-11-25
Aktualizowany 2015-11-27 16:15
 
Elbląg, Święty Mikołaj odwiedzi lodowisko Helena
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza dzieci, młodzież i całe rodziny w niedzielę, 6 grudnia na niezwykłe wydarzenie na lodzie. W tym dniu elbląskie lodowisko odwiedzi Święty Mikołaj, który dla uczestników wspólnej zabawy przygotował nagrody i upominki.

Mikołajki to czas kojarzony z prezentami rozdawanymi przez Świętego Mikołaja. Nie inaczej będzie i tym razem. W niedzielę, 6 grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci oraz całe rodziny na „Mikołajki z Media Markt”. Tego dnia na lodowisku Helena odbędzie się spotkanie ze św. Mikołajem, podczas którego animatorzy przeprowadzą konkursy i zabawy z nagrodami.
       - W czasie wspólnej zabawy nie zabraknie konkurencji, w których swoimi umiejętnościami będą musiały wykazać się nie tylko dzieci, ale także dorośli - twierdzi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Na każdego, kto dołączy do zabawy ze Świętym Mikołajem, będą czekały nagrody i niespodzianki ufundowane przez partenra akcji. Natomiast odpowiednio dobrana muzyka wprowadzi wszystkich w świąteczny klimat.
       W czasie Mikołajek na lodowisku może przebywać ograniczona liczba osób, dlatego też podczas imprezy nie będą uwzględniane karnety miesięczne i ceny ulgowe biletów. Wszyscy, którzy ten dzień chcą spędzić na lodowisku Helena powinni już teraz pomyśleć o zakupie wejściówek.
       - Zapowiada się kolejna ciekawa impreza na lodowisku, podczas której nie zabraknie atrakcji, konkursów i niespodzianek - informuje Marek Kucharczyk, Specjalista ds. Marketingu i Reklamy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Program imprezy jest naprawdę bogaty, ale na tę chwilę nie chcemy jeszcze zdradzać szczegółów. Należy jednak pamiętać, że ilość uczestników jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane udziałem w imprezie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji i zakupu wejściówek, by uniknąć stania w kolejkach lub sytuacji w której zabraknie dla kogoś biletu.

 


       „Mikołajki z Media Markt” odbędą się 6 grudnia (niedziela) o godz. 18 na lodowisku Helena.
       Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł. Wejściówki można rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i  piątki w godz. 16.00 do 19.30 oraz soboty i niedziele w godz. 11.00 – 18.00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy. Rezerwacja biletów możliwa jest do piątku 4 grudnia, natomiast odbiór wejściówek odbywać się będzie w sobotę, 5 grudnia w godz. 12.00-15.00 w kasie lodowiska. Po tym terminie nieodebrane bilety trafią do wolnej sprzedaży, która odbywać się będzie w dniu imprezy w kasie lodowiska.
      
      

Patronem medialnym cyklu imprez pod hasłem Aktywuj się z MOSiR-em jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama