UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mecz był bardzo zacięty i naprawdę mógł się podobać, ale to co się działo na trybunach to dla mnie po prostu masakra :(. Obraźliwy transparent na trybunie jeszcze jakoś córce wytłumaczyłem - przy okazji dowiedziała się co to paprykarz, ale na skandowane hasła w stylu je. .. ć kur. .y je. .ać dochodzące od naszych kibiców nie miałem żadnego wytłumaczenia. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że Ci sami kibice tak namawiają do przychodzenia na mecze całymi rodzinami. .. Powoli robi się z tego kibolskie przedstawienie na miarę piłki nożnej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    8
    ojcieczcórką(2016-10-03)
  • @ojcieczcórką - Niestety, w każdej beczce soli łyżka dziegciu, osób w tzw. młynie jest sporo i nie nad wszystkimi udaje się w 100% zapanować. Żadne obraźliwe przyśpiewki nie były intonowane. Proszę też dostrzec pozytywne aspekty, efektowna oprawa na początku meczu została nagrodzona brawami, zwłaszcza młodsza część widowni była zadowolona i tego się trzymajmy. Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    KibicEKS(2016-10-03)
Reklama