UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • czyli dobrze rozumiem? mosir segreguje elblazan na tych ktorzy poddali sie experymentowi medycznemu i na tych ktorzy sie jemu nie poddali, dajac tym drugim do zrozumienia ze beda traktowani przez mosir jako podludzie drugiej kategorii? Skandal! czy leci z nami pilot czy kovidoza juz wam calkiem rozumy wypaliła?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    7
    Robert Kominski(2022-01-26)
  • @Robert Kominski - Sam się posegregowałeś, podjąłeś jakąś decyzję, bez żadnego przymusu, to przyjmij też na klatę konsekwencje tej decyzji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Jegomość(2022-01-27)
  • @Jegomość - Naturalnym jest ze ty i ja mamy takie same prawa beż przyjęcia preparatu I II I III itd dawaki, ale jak widać, nie. To nie jest segregacja wg Ciebie?współczuję
  • @Robert Kominski - Tak i bardzo dobrze, cały czas mówisz o naruszaniu prawa do równego traktowania. jak ma się do tego traktowanie ludzi zaszczepionych którzy są obciążeni poważnymi chorobami
  • @Robert Kominski - Mojego przyjaciela 29 letni brat sportowiec właśnie zmarł po 5 dniach pod respiratorem - myślę, że lepiej spróbować niż potem żałować!
  • @Uls - Jeżeli sobie współczujesz to łączę się w bólu.
Reklama