UWAGA!

Wodny tor przeszkód powrócił na ferie

W drugim tygodniu ferii zimowych w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka już po raz trzeci pojawią się dwa dmuchane tory przeszkód. Będzie to świetna atrakcja zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Zobacz, jak było poprzednio.

Poprzednie wizyty tej atrakcji w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka spotkały się z dużym zainteresowaniem elblążan. Ci, którzy pojawili się na basenie, z ochotą korzystali z tej oryginalnej formy spędzania wolnego czasu. Jest to rewelacyjne urozmaicenie wszelkiego rodzaju zabaw w wodzie.

 

Tor przeszkód będzie dostępny przez cały drugi tydzień ferii, od poniedziałku 31 stycznia do niedzieli 6 lutego, codziennie od godz. 6.00 do 22.00. Dla odwiedzających przygotowane będą dwa tory. Oba dostosowane do konkretnych użytkowników. Na basenie sportowym znajdować się będzie tor dla młodzieży i dorosłych, natomiast w strefie rekreacyjnej zainstalowany zostanie tor dla dzieci. Tory będą składały się częściowo z innych modułów niż poprzednio, żebyjeszcze bardziej uatrakcyjnić czas spędzony w CRW Dolinka, a nad bezpieczeństwem klientów czuwali będą ratownicy.

 

Bardzo ważną informacją jest, że wejście na oba tory będzie w cenie zwykłego biletu na basen.

 

Warto przypomnieć, że w czasie ferii zimowych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował szereg bezpłatnych atrakcji, m. in. animacje i ślizgawki na Krytym Lodowisku, zabawy w Krytej Pływalni, a także różnorodne zajęcia sportowe z elbląskimi klubami sportowymi w Hali Sportowo-Widowiskowej. Szczegółowy program znajduje się na stronie MOSiR.

 

Zasady bezpieczeństwa

W związku z sytuacją wywołaną przez pandemię dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym z obiektów sportowych MOSiR. Prosimy o zachowanie minimum 1,5 metra odstępów, zakrywanie ust i nosa w obiekcie (oprócz czas spędzonego w strefie basenowej) oraz o stosowanie się do poleceń obsługi, komunikatów zamieszczonych na terenie obiektu i wytycznych zawartych w aktualnie obowiązującym rozporządzeniu Rady Ministrów. Jednocześnie informujemy, że basen można udostępniać liczbie osób nie większej niż 30% maksymalnego obłożenia obiektu. Limit ten dotyczy jedynie osób niezaszczepionych. W związku z tym prosimy osoby posiadające zaświadczenia o szczepieniu lub przebytej chorobie o ich dobrowolne okazanie. Więcej szczegółów znajduje się na stronie MOSiR.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • stop segregacji
  • czyli dobrze rozumiem? mosir segreguje elblazan na tych ktorzy poddali sie experymentowi medycznemu i na tych ktorzy sie jemu nie poddali, dajac tym drugim do zrozumienia ze beda traktowani przez mosir jako podludzie drugiej kategorii? Skandal! czy leci z nami pilot czy kovidoza juz wam calkiem rozumy wypaliła?
  • Kim jest Pani z okienka od biletu na basen, abym pokazywał jej swoje lekarskie oświadczenia, szczepienia? Budźcie się rodacy bo będziemy na smyczy
  • ale o co Wam chodzi? przeciż to nie nie oni wymyślili sprawdzanie, narzucili im to. lepeij żeby łamali prawo i dostali za to karę? i potem dopiero ruszą cudowni życzliwi, że jak to, że z ich pieniędzy ta kara ma być zapłacona i takie tam. no albo jedno albo drugie, zdecydujcie się. ja chodzę na basen bardzo często i odkąd to wprowadzili to jakoś nie widziałem wielkich kolejek osób które nie mogą wejść na basen. nie chcesz to nie pokazuj, nikt nie każe. na razie niezaszczepieni jeszcze mogą wchodzić wszędzie. zobaczymy jak będze dalej
  • @Robert Kominski - Sam się posegregowałeś, podjąłeś jakąś decyzję, bez żadnego przymusu, to przyjmij też na klatę konsekwencje tej decyzji.
  • @Jegomość - Naturalnym jest ze ty i ja mamy takie same prawa beż przyjęcia preparatu I II I III itd dawaki, ale jak widać, nie. To nie jest segregacja wg Ciebie?współczuję
  • super, byliśmy z rodzinką i znajomymi za każdym razem :)teraz też będziemy :)
  • @Robert Kominski - Tak i bardzo dobrze, cały czas mówisz o naruszaniu prawa do równego traktowania. jak ma się do tego traktowanie ludzi zaszczepionych którzy są obciążeni poważnymi chorobami
  • @Robert Kominski - Mojego przyjaciela 29 letni brat sportowiec właśnie zmarł po 5 dniach pod respiratorem - myślę, że lepiej spróbować niż potem żałować!
  • @Uls - Jeżeli sobie współczujesz to łączę się w bólu.
Reklama