UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Montex ładnie po de dostał tą psychozą. Z jakiej racji gospodarze mają tracić handicap jaką jest publiczność. Wróbel z Żukiem powinni odwołać imprezy masowe i z bańki. Niech się potem komuchy z ZPRP gotują z terminami. Oni i tak mają na to wywalone, co rok jest cyrk i kolizja ligi z pucharami europejskimi, jak w 2019 z finałem czelendżu Montexu dla przykładu.
  • @hd - I tu pojawia się dylemat i fortel jaki można by zastosować. Mecz imprezą masową być nie musi przy małej frekwencji. Gdyby dotyczyło to administracyjnej decyzji o zakazie imprez masowych komisarz ligi siedziałby cicho. Oni tak dla zasady bądźmy ortodoksyjni bo mus jest i mają wywalone w kibiców. A ja sam mogę zdecydować czy chcę iść w tłum czy nie do ch. .. Pana. A zakaz podróżowania w autobusach jest nie ma, tramwaje zostały w zajezdniach aby skupisk ludzkich nie było. Życie to sen wariata.
  • I tu masz rację. Bo Concordia i Meblarze mogą sami o sobie decydować wg doniesień medialnych, nie zgłaszają imprezy masowej. A nam wpier. .. .się Superliga i mówi gramy bez kibiców. Komedia.
  • Co to jest montex marnej reputacji pisarzu?
  • @Dhdh - Jak nie wiesz co to jest Montex to nie powinieneś zabierać w ogóle głosu w komentarzach. Pisanie komentarzy zostaw mądrym ludziom. Ty dzieciaku się do tej grupy nie zaliczasz.
  • Co to jest ten HD, zaśmieca komentarzami
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Xmbvcx(2020-03-10)
  • @Xmbvcx - Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś niedorozwinięty umysłowo. .. .??
Reklama