UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • aha czyli przygłupa który będzie kłamał na fejsiku czy gdzieś tam że jest fajnie a będzie jeszcze lepiej, po za tym to jest ustawka już szykują posadkę dla pociotka, noooo ciekawe co tu będą tak pokazywać jak to jest fajnieeee, jakie to postępy i rekordy bije miasto w kierunku przyszłościowym, noooo może kosmodrom elbing będą budować albo centrum technologi cybernetycznej nooo ja mam propozycję niech wszyscy mieszkańcy miasta sie zatrudnią w urzędzie i będzie miasto urzędowe tak tak i będzie dobrze
  • @007 - panie statek tonie ! ewakuacja !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    2222222222(2019-08-21)
  • @007 - no na fejsiku bo co im zostało ? lać wodę, elblag miasto sukcesu itd przecież te głupki nie potrafią nawet tak prostackich rzeczy jak chodniki zrobić mieście i przejazdy tramwajowe przez ulicę, i już na wejściu kłamią miasto 120 tyś ludzi haha, może zameldowanych, miasto jak ma rzeczywiście 100tyś to jest dobrze, przecież tutaj nikogo nie ma o 21 można na golasa chodzić i nawet sie w ryj nie dostanie bo od kogo ? ulice są puste !!! bo emeryci i renciści siedzą w domu o tej porze !!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    xxx222(2019-08-22)
  • @007 - panie, powinny być wycieczki tematyczne organizowane do Elblaga - Przykład upadku i tandety, czyli nie bierzcie przykładu !! przecież te miasto jest tak beznadziejne że nawet woda w kanale płynie w inną stronę, ostatnio widziałem szlak form przestrzennych ? haha ludzie serio ? tą postsowiecką tandetę chcecie pokazywać ludziom ? że to niby takie fajne? jakis odpad poprzemysłowy urobiony na antykulturalną sztukę robotniczą ? widziałem też turystów gdzie przewodnik im opowiadał : co tutaj było a oni patrzyli sie na siebie i na niego. .. .eeee loading eeee aha dobra to idziemy, dom wariatów normalnie, 007 masz racje z tym wszystkim czytam twoje komentarze, i cięzko sie z tym nie zgodzić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    stachura(2019-08-22)
Reklama