UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Ponieważ podczas wczorajszej "debaty" internetowej z mieszkańcami Pan Prezydent ani nikt z ratuszowej "Trójcy" nie znalazł czasu, aby odpowiedzieć na pytania mieszkańców, to może zapytam przy tej okazji Pana Przewodniczącego, z prośbą o przekazanie zapytania włodarzom ratusza, żebym już wniosków w ramach dostępu do BIP-u nie musiał pisać, oszczędzając niezwykle cenny, urzędniczy czas;) Mianowicie ile pieniędzy podatnika kosztować będzie koncert "Czerwonych Gitar" dla biskupa w ramach religianckiej, wyznaniowej imprezy pt. Dni Papieskie w dniu 17.10 br. w Elblągu? Bo zdaje się, że w roku zeszłym, to było ponad 50 tys. zł (na podwyżki dla np. tramwajarzy wciąż nima) - na pytanie zaś o inne koszta tej religianckiej imprezy (podobnie jak o inne wyznaniowe hopsztosy organizowane ze środków publicznych w ramach kampanii wyborczej pana prezydenta Wróblewskiego) ratusz niestety odmówił mi odpowiedzi, w arcydziele epistolografii sygnowanym nazwiskiem pani Sowickiej;) Może więc choć w tym roku dziennikarze podrążą temat i dowiemy się - ile hajsu z kieszeni podatnika idzie na organizację tych corocznych wyznaniowych jubli i pieriedyszek? Hashtagi: #swieckiepanstwo,#kler,#TylkoNieMowNikomu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  12
  RobertKoliński(2019-10-10)
 • Jaka szkoda towarzyszu, że nie są organizowane dni wielkiej rewolucji.
 • Ile panstwowych pienedzy kosztuja marsze "rownosci" i dlaczego czy w jakim celu sa organizowane.
Reklama