UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Prawda jest taka, że wasze dane prędzej czy później wyciekną. Dobrze, że mosir w ogóle się przyznał do wycieku i poinformował użytkowników bo śmiem twierdzić że 80% firm się nie przyznaje że wyciekły dane z ich systemów. Jest taka strona na której można sobie sprawdzić czy nasze dane już kiedyś wyciekły - wpiszcie w google: Have I Been Pwned i sprawdźcie sobie swój adres email na tej stronie - można się nieźle zdziwić. Moje dane wyciekły z 8 różnych systemów a mimo to nie spotkało mnie żadne zagrożenie. Ale ja tam gdzie mogę używam dwuetapowego logowania, nie używam tego samego hasła do innych serwisów, nie klikam w wszystko bezmyślnie. Trzeba być świadomym zagrożeń. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    Sys_Admin(2020-11-30)
  • @Sys_Admin - Dokładnie, przynajmniej się przyznali, dobrze to o nich świadczy. Większość firm by nawet nie pisnęła słówka o takiej sytuacji. Systemy nie są idealne, czasem przestarzałe, to fakt. Oszczędza się na takich rzeczach, to normalne. Ale jakby nie oszczędzali i zamowili coś nie daj Bóg za drogiego to wszystkie super media i elbląscy hejterzy mieli by używanie. A co tak naprawdę się stało, bo może nie kumam? Przecież peselu tam nikt nie podał prawda?
Reklama