UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bardzo dobre rozwiązanie, przejście widoczne jest z daleka, nie ma żadnych problemów ze zorientowaniem się czy jest ktoś na przejściu, fotokomórki załączają światła prawidłowo, nie to co na Królewieckiej przy szpitalu (znaki włączają się kiedy pieszy zejdzie ze skrzyżowania, a kocie oczka do d. .. py, wcale nie widać) SUPER SUPER SUPER
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Bąbel(2018-11-21)
  • @Bąbel - Póki co - działają. .. Te na Królewieckiej też na początku działały. .. Ale kierujący samochodami, jak już ktoś wspomniał, i tak mają to nowe oznakowanie w głębokim poważaniu. We wtorek (20.11.2018) tuż przed 18.00 taki jeden. .. (wstawcie sobie brzydkie słowo na cztery litery, pierwsza to dwuznak ch, a końcówka uj) przejechał mi niemal po palcach u nóg, gdy schodziłam z wysepki na drugą część przejścia (leciał "od góry", więc już się rozpędził i jezdnia była pusta). Następni się zatrzymali, by przepuścić mnie i innych. Tam, na całej długości Nowowiejskiej powinny być kamery, by takich. .. (wiadomo) ukarać mandatami za przekraczanie prędkości, które popełniają nagminnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Mieszakam.tam(2018-11-22)
Reklama