UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pamiętajcie - wartość składki społecznej z "dobrowolnym" chorobowym - 772,96 zł, preferencyjnie przez dwa lata - 176,33 zł; wartość składki na ubezpieczenie zdrowotne - 288,95 zł, Fundusz Pracy - 59,61 zł. Czyli minimum 5583,36 rocznie i "normalnie" 13458,24.I to nieistotne czy się stoi czy się leży. A od nowego roku będzie jeszcze więcej.
  • Czy masz dochód czy go nie masz - musisz płacić. Miałem firmę przez trzy lata w Elblągu. Przez 24 miesiące płaciłem niższy ZUS. .. dopłacałem. W trzecim roku przyszedł czas na normalny (nienormalny) ZUS. .. dopłacałem jeszcze więcej. W miesiącach gdy nie miałem dochodu, również musiałem płacić ZUS. Gdy miałem minimalny dochód, również musiałem płacić ZUS. Za każdym razem o tej samej kwocie ZUS. To rząd nas wyniszcza i wyniszcza często ludzi z pomysłem na fajny, nieduży biznes, często taki, który pozwala ledwo na utrzymanie się w jako takich warunkach. Nie ma możliwości rozwoju dla ludzi z pomysłem ale bez gotówki i zabezpieczenia gotówkowego na start. 13,458 zł rocznie z jednej działalności. Kogo opłacamy się pytam? Opłacamy pensję, wakacje, emerytury ludziom, którzy pracują w urzędzie, który nie powinien mieć prawa bytu w państwie demokratycznym. To jest demokracja? Nie, to jest złodziejokracja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    KuloMiot(2016-11-15)
Reklama