UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tutaj same komentarze chamów i tchórzy, którzy w razie inwazji obcego mocarstwa narobią w gacie ze strachu albo zwyczajnie zwieją. Nawet nie wiecie, że wojska operacyjne cofną się za linię Wisły, aby się przegrupować i poczekać na sojuszników a wy zostaniecie tu sami i jedynymi żołnierzami na których będziecie mogli liczyć będą terytorialsi. Pozdrawiam wszystkich żołnierzy a chamom i tchórzom tfuuu.
  • @vkp - Tak jak prawicowe władze w 1939 spier**** już po szóstym dniu wojny, zostawiając kraj Niemcom bez władz i dowództwa.
  • @vkp - "jedynymi żołnierzami na których będziecie mogli liczyć będą terytorialsi"- marzenia jak ptaki, szybują po niebie.
  • Ty zawsze możesz liczyć na żołnierza rosyjskiego, z nadzieją, że daruje Ci życie albo nie zgwałci żony. Powodzenia
  • @vkp - to oni są Rosjaninami?
  • @vkp - skąd wiadomo takie rzeczy?
  • @vkp - Przy tempie wydawania broni z magazynu, wątpię czy ktokolwiek zdąży coś zrobić. WOT ma dobre i potrzebne cele, ale jest dowodzony przez idiotów i karierowiczów. W WOT jest masa ludzi z umiejętnościami z cywila, ale ich potencjał nie jest wykorzystywany, bo najważniejsze są regulaminy i czapkowanie, niż faktyczne szkolenie i żołnierze z pomysłami zapier. .. ą w stopniu szeregowego 3 rok, z wciąż niskim morale, a szeregowy od zdjęć, który nie pokazuje się na rotacjach, chyba, żeby tylko zrobić zdjęcia, dostaje mianowanie na stopień oficerski. Myślałem, że WOT ominie ten beton, ale jednak. .. .Nie pozdrawiam 43blp
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Były WOT(2020-10-23)
  • @vkp - Wojska operacyjne to się cofną, ale za Odrę i będą się cieszyć, że im ruskie rakiety na głowy nie lecą. A ci wasi "terytorialsi"to będą najwyżej partyzantkę na okupowanym "terytorium"uskuteczniać. Jeśli przeżyją na tyle długo, żeby się pozbierać po pierwszym uderzeniu. Ten braniewski batalion po pierwszej salwie Iskanderów może już nie mieć koszar. .. i tak lekko licząc z 50% stanu. Hashtagi: #polandfirsttofight, #armiaochotnicza
  • @L. - Trudno. Może i tak będzie a może inaczej. Może moja kompania zdąży się uzbroić i przegrupować. Jedno jest pewne. Nie mam zamiaru zwiać jak zwykły tchórz albo jak masa, którzy tu krytykują żołnierzy. Żadna nie strzeli mi w potylicę jak ruscy naszym strzelali. Piszcie co chcecie, żywego mnie nie wezmą a może i kogoś z rodaków uda się obronić. Bo tak przysięgałem i tak w razie konieczności będzie. Wszystkim którzy lżą mundur Żołnierza Polskiego tfu
Reklama