UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 500+ wykupi chlebek 10zł za sztukę. ..
  • Lepiej chlebek niż piwko
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    6
    Gość45(2021-07-19)
  • nie za bardzo, bo inflacja zżera te 500+ w zawrotnym tempie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    inflacja(2021-07-19)
  • 10zl to itak tanio za chleb na zakwasie:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    Serwis(2021-07-20)
  • Większość z nas ma dzieci więc ma 500 plus po co się czepiać i pisać głupoty ? A wiem z zazdrości. Zrób sobie dzidziusia i też będziesz miał 500+. Tylko dziecko to odpowiedzialność i obowiązki a to już takich zazdrośników jak ty przeraża.
  • Są ludzie w takim wieku, że za starzy na dzieci 500+ a za młodzi na dodatki dla seniorów. .. .i takim Państwo nic nie dokłada. .. .do niczego!!! Z naszych podatków opłacane są zasiłki 500+, emerytury i wszystkie inne pomysły rządu. Wobec tego nie ma tu mowy o zazdrości pobierania 500+ a o zwykłej wściekłości, że wielokrotnie niepracujący mają więcej niż Ci uczciwie zarabiający i też mający dzieci na studiach, których koszty utrzymania są znacznie wyższe niż małego dziecka.
  • Gwarantuję ci, że ja nie dam za chlebek 10 pln, a żeby odzyskać 500 PLN na dziecko musiałem najpierw dorzucić do tego koszyczka 4.298,99- PLN potrąceń na podatki, zusy, składki itp, a pracodawca musiał jeszcze dorzucić od siebie do tego samego koszyczka 3.022,60- PLN. Łącznie zdarli z nas 7.321,59- PLN. Odzyskałem z tego jedynie 500 PLN i tylko dlatego, że mam dziecko. Czuję wk. .. tych co nie mają dzieci i też się dokładają, ale wszyscy wiemy, że największego wk. .mamy wyłącznie na tych, co tylko ciągną z tego koszyczka nie wkładając do niego absolutnie nic.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Mjr.Tom(2021-07-20)
  • RobertKoliński Ignorantom i nieogarniętym przypominamy, kto w dzisiejszej Polsce przeżera i defrauduje największe środki publiczne i z największych zapomóg budżetowych (PINIENDZY PODATNIKA!!1)korzysta. #NiszczNeoliberalizm, #TaxTheRich! 🚩 Hashtagi: #oligarchia, #zlodzieje, #roszczeniowcy, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    RobertKoliński(2021-07-21)
Reklama