UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To najsprawiedliwsza firma przejścia na emeryturę. Pracuje od 18 roku życia non stop bez żadnych lewych zwolnień itp i chce mieć możliwość przejścia po 40 latach na emeryturę bo organizm nie jest niezniszczalny i widzę to po sobie ale Dudzie się taki układ nie podoba. Wg niego mam dalej pracować i łożyć na jego fanaberie by mógł rozdawać moje pieniądze. Poza tym jaka logika jescw obecnych emeryturach? Jeden zaczyna pracę w 18 roku a inny w 25riku życia. Ten i ten odchodzą w w 65roku życia na emeryturę. Śmiechu warte. Wniosek po co pracować w młodym wieku i żyć na garnuszku mamuśki. Kto sie zastanowi to bez zawahania poprze ta ustawę. Ja tak zrobię bo to poprosi sprawiedliwa emerytura. A druga sprawa to że mogę ją przyjąć ale nie muszę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    4
    Sprawiedliwa Emerytura za sta(2021-08-17)
  • @Sprawiedliwa Emerytura za sta - Logika jest taka, że jeden "zbiera"lata składowe od 18stki a drugi po studiach np. od 25 rż. Rok do roku czyta te kwitki od ZUS i widzi jakieś kapitały, które i tak są bez sensu. Sprawiedliwe byłoby odbierać tę emeryturę jak uznasz, że warto po 40 latach pracy i samodzielnie podjąć decyzję jest głodowa czy jest życiowa na jesień spokojną, w prawo w lewo dorabiam lub nie. Bez limitów i ograniczeń jak mundurowi. Emerytura leci po 25 latach z wojskowego biura emerytalnego i ZUS się nie miesza.
  • @Sprawiedliwa Emerytura za sta - pracowałam w solidzie kilka lat i nie odprowadzali za mnie składek, zatem te lata sa stracone, ale pracowałam i co z tego. nie podpiszę, bo: nie zgadzam się, aby ktoś kto bardziej sie rozmnażał miał znowu przywileje.
  • @Sprawiedliwa Emerytura za sta - Dokładnie tak jest, to najsprawiedliwsza forma
Reklama