UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • żona też się zlitowała nad takim bezdomnym kotkiem :)Teraz szcza wszędzie (kot nie żona :))pomimo kastracji najbardziej na pościel dzieci a w domu śmierdzi z kuwety niczym z szamba. Jak go wołają to ma to gdzieś i jak to kot łazi gdzie chce. Meble ze skórki podrapane :), tapeta podrapana :), żona wrzeszczy zamykać drzwi, wyganiać go stąd, pilnować tu i tam. I bum kolejna doniczka zrzucona z parapetu i stłuczona o jak mnie przykro. Ja wciąż mówię "A NIE MÓWIŁEM". Tak się kończy babskie ŁOŁ jaki śliczny kotek propaganda ze SZREKA kotka z dużymi oczyma działa super.
  • Widać pisowiec ci się trafił. W Polsce robią taki sam syf tylko na większą skalę
  • Żal mi ciebie. Zero empatii dla zwierząt. Szkoda tylko kota.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Kapelnik(2021-12-05)
  • Kot może być nawet chory, jeśli załatwia się wszędzie. Proponuję isc do weterynarza. Drapie w skórę i tapety? To jest kocia desperacja, proponuję kupić drapak. Mało tego zwierzęta też potrzebują uwagi. One są jak dzieci. Jeśli jest kotem niewychodzacym to trzeba mu zapewnić rozrywkę w domu. Pobawić się z nim itd. to nie jest tak, że zwierzę jest złe, złe są postępowania ludzi, którzy popełniają masę błędów, a zwalają winę na zwierzęta.
Reklama