UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ". .. jadąc drogą dla rowerów. .. po przejechaniu przejścia dla pieszych. .. potrącił oczekującego na zmianę świateł przed przejściem. .. " - wynika z tego, że stał na drodze dla rowerów. Być może się cofnął i wpadł pod rower? To powinno ustalić śledztwo policji. Karygodna jest ucieczka z miejsca wypadku, i rowerzysta powinien za to odpowiedzieć przed sądem! Faktem jest, że ludzie chodzą po drogach dla rowerów traktując je jak chodniki, często wchodząc prosto pod rower, spotkałem się nawet z tym, że umyślnie i złośliwie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    9
    kierowca-bombowca(2014-01-03)
  • Faktem jest też, że rowerzyści jeżdżą (często rozpędzeni) po drodze dla pieszych i mają to gdzieś! Z drogami (i tymi dla pieszych, i tymi dla rowerów, i tymi dla samochodów) mamy jak mamy. Wszystko zależy przede wszystkim od nas samych, od naszej kultury i szacunku dla drugiego człowieka. Takim jak ten rowerzysta wydaje się, że w ten sposób nauczą pieszych korzystania z dróg, a sami wcale nie są nic a nic lepsi. W jednym i w drugim przypadku oczywiście są wyjątki.
Reklama