UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Ano taką, która pozwoli uniknąć w przyszłości podobnych dramatów, jakie np. zostały opisane wczoraj przez Redakcję Portelu w artykule pt. "Nastolatka odpowie za zabicie synka", gdzie m. in. czytamy: "Prokuratura Okręgowa w Elblągu skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 18-letniej Klaudii B. , która półtora roku temu do nowomiejskiego szpitala przyniosła w reklamówce martwego noworodka. Młodej kobiecie postawiono zarzut zabójstwa. Może jej grozić nawet dożywocie. " Dodam również niedoinformowanemu anonimowi, że lekcji religii w polskim cyklu nauczania jest więcej (564), niż biologii, chemii i fizyki razem wziętych. My chcemy w Polsce światłych obywateli, kierujących się faktami i nauką, a nie religianckiego oszołomstwa fundującego różnym Rydzykom kolejne pałace i "dzieła" z publicznych pieniędzy. Hashtagi: #lewica,#edukacja,#rownosc,#postep
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    14
    RobertKoliński(2019-09-12)
  • Nie wiem jak to jest, ale ja miałem zawsze 2 lekcje biologii tygodniowo, a WOS-u 1 lekcję, natomiast religie były 2 lub 1, czyli już więcej niż religii a chemii i fizyki też były 1 lub 2 lekcje tygodniowo. A poza tym taki przypadek jak ta 18 latka to żaden argument. Zawsze można oddać dziecko do adopcji, w szpitalu, są też okna życia. Co to ma wspólnego z edukacją seksualną? To jest po prostu zwyrodniałe wyrzucić dziecko do reklamówki i żadna edukacja tu nie pomoże. Normalny człowiek tak się nie zachowuje. Nawet małe dzieci, które czasami mają 6-8- 10 lat potrafią uratować życie innymi ludziom i to robią np był taki chłopak mały, który złapał lecące z okna w bloku dziecko, albo inny, który robił reanimację wujkowi. W szkole uczy się, że nie można bić 2 człowieka, ani go zabić, a i tak są mordercy czy ciężkie pobicia, bo zawsze będzie taki odsetek ludzi w społeczeństwie, który nie przestrzega żadnych norm, albo osoby chore psychicznie, które nie zdają sobie sprawy z tego co robią.
Reklama