UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Widziałem to zderzenie i było odwrotnie, kierowca audi wjechał z dużą prędkością na rondo z ulicy Królewieckiej uderzając w opla gdy ten na nie wjechał, a siła uderzenia przez audi przeniosła opla na drugą stronę ronda.
  • @F - Tak też myślałam, jadący ul Królewiecką w stronę szpitala jadą b. szybko tak jakby mieli drogę na wprost.
  • @F - No wjechał bo Opel wyskoczył na jego drodze. Nikt nie bada prędkości tylko kto był na rondzie a kto pakował się dopiero na nie.
  • Mam film, leciał co najmniej 60km/h z taką prędkością nie wjeżdża się na rondo; (
  • @F - Bo trzeba mieć w aucie kamerkę i ewentualnie szukać świadków wypadku/kolizji. Na tym rondzie bardzo często są sytuacje, że wjeżdża się na rondo od Kościuszki i będąc już na rondzie, od strony Piłsudskiego z dużą prędkością wjeżdża auto i trąbi. Ja już miałem taką sytuację i jednego takiego zgasiłem jak peta jak przyjechała Policja. Przy wjeżdżaniu na rondo istotne jest kto był na nim pierwszy, a nie kto szybszy. W tej sytuacji mogło być tak, że Opel wjechał na rondo choćby połową pojazdu, a Audi było jeszcze przed rondem, nawet metr, dwa, trzy, a że zapier.... lał to wjechał w bok Opla na rondzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Ploterek(2023-03-15)
  • @F - Jechałam oplem proszę o kontakt 796201283
  • Jechałam oplem proszę o kontakt 796201283
Reklama