UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak mozna zielona małą strzałkę w prawo pomylić z okrągłym zielonym światłem do jazdy na wprost? No jak? Zabrac tej kobiecie dozywotnio prawko od zaraz!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    56
    3
    Prezydent(2020-10-22)
  • @Prezydent - Oj, oj ideal sie znalazl, niech pierwszy rzuci kamieniem, bo jak nie to ja mu zaraz przywale, ty prezydencik, zapamietaj sobie. .kobiety statystycznie mniej powoduja wypadkow I jezdza o wiele bezpieczniej jak te nadasane Harleyowce
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    24
    Monia.(2020-10-22)
  • @Monia. - Monia, a czy ja napisalem cos ze to przez to ze jest kobieta? Wez sie ogarnij dziewczyno-szowinistko i przestac powielac stereotypy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Prezydent(2020-10-22)
  • @Prezydent - wszystkim kobietom zabrac prawo jazdy. który to juz przypadek. mimo ich mniejszości na drogach po prostu ich mozgi tego nie ogarniaja
  • @Monia. - ,, kobiety statystycznie mniej powoduja wypadkow''Pani Monio poczytaj sobie wypadki chociażby z ostatnich lat na portelu to zobaczysz statystki a nie wymyslasz
  • @Monia. - Ja w to nie wierzę? Monia ty jestes naprawdę kobietą?? Myślącą, rozważną, odpowiedzialną??? 14 lat jeżdżę samochodem i nigdy nie zdarzyło mi się pomylić świateł!!! Taki błąd może kosztować życie innego kierowcy ale też pieszego, bo nie wiadomo, czy jej się światła na przejściu nie pomylą! Na drodze trzeba się skupić, a nie przeglądać w lusterko, w telefon czy myśleć o niebieskich migdałach! Przypominam, że auto za nas nie myśli, to my jesteśmy odpowiedzialni za to co wydarzy się na drodze!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Kobieta37(2020-10-22)
  • @k.mac - K. Mac, prezydenty, - cwani a jacy madrzy, wszystkim kobietom by pozabierali prawko, tylko kto by was woził opoje do domu Wy ogarnięte mozgi, no kto? się pytam, trzymaj sie mocno Harleja i uwazaj zebys nie spadl.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Monia...(2020-10-22)
  • @Prezydent - Widać że często to ty tam nie jeździsz. .. Kiedyś stałam i chciałam jechać prosto (było czerwone jedynie zielona strzałka)a baba za mną trąbiła i to kilka razy, nawet pokaźnie faka nie zmusiło do myślenia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Anna1234(2020-10-22)
  • @Anna1234 - Gdyby mi tak zatrabila, to jakby byla niczego sobie, to przy kawie bym jej wytkumaczyl wszystko co i jak; )
  • @Prezydent - Jak to, jak? No tak, pierwsze auto jedzie zgodnie ze strzałką w prawo, a drugi gamoń bezmyślnie jedzie na wprost i tyle.
  • Też jestem kobietą, więc taka opcja nie wchodzi w grę haha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Anna1234(2020-10-22)
Reklama