UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • "Mężczyzna zatrzymał się na lewym pasie"powinien stanac na prawym zeby nie stwarzac zagrozenai w ruchu, ewentualnie trojkat postawic ostrzegawczy, w koncu po co go wozi.
 • Haha. .. Dziecko traci przytomność. .. A kierowca ma spojrzeć w lusterko czy może się bezpiecznie zatrzymać, następnie spojrzeć (na lewym pasie), czy ktoś go trawnikiem nie omija, po czym wysiąść z auta założyć kamizelkę, następnie trójkąt i spacer (ile??)100,200 czy może w Rubnie trójkąt wystawić, po czym wrócić sprawdzić czy nie stwarza zagrożenia, następnie już po 15 min. zorientować się czy trzeba wezwać pogotowie. A kierowca w (k)au-di obowiązków 0 czyli nic?? A gdzie bezpieczny odstęp?? Moim zdaniem splot nieszczęśliwych zdarzeń, kierowca audi nie powinien dostać mandatu, ale. .. kierowca toyoty powinien mieć auto naprawione z OC kierowcy audi ponieważ to on jest sprawcą kolizji, znając życie straci prawko. Nasze prawo jest chore w dwie strony, brak normalności.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  7
  Tomasz 85(2020-05-31)
 • @Tomasz 85 - Długo nabywałeś swojej mądrości życiowej?
 • Akurat Ty bś pomyślał o tym jak tu liczyły sie sekundy. .. (BRAWO STRAŻAK!!!)kierowca audi tu zawinił bez dwóch zdań nic go nie usprawiedliwia. Poza tym tam lubią zapier. .. .. ć, a po uderzeniu widać ze wolno nie jechał.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  1
  dalViano(2020-05-31)
 • Pomysl
 • Na lewym paske?co on gdzie robil prawo jazdy madry hehe. Ignorant.
 • @Tomasz 85 - Po prostu powinni wszyscy uwazac. Wiadomo ze u nas jezdza jak dekle kto pierwszy ten lepszy. Glupota glupote sciga. cymbaly. facdt udzielil pomocy ok ale duren ten co zignorowal ajuto i mimo podejrzenia ze stalo sie cos zlego nie zatrzymal sie a egoistycznie wp. .. sie po chamsku. pokarzcie jego fotke.
Reklama