UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Naprawdę nie dzieje się nic:( Ucisk najsłabszych! To przyczyny rewolucji. Czy krótkowzroczność, apodyktyczność władzy nie przypomina czasów panowania Burbonów? Panie Prezydencie czy zna Pan historię? Wie chociaż jak to się skończyło? Otoczył się Pan ignorantami nie mającymi pojecia o zarządzaniu. Stosuje Pan fenickie sztuczki. Tramwajarze podobno zyskali. Yhy:(A trzynastki tracą. Administracja szkół miała dostać podwyżkę. Zadań dostała w huk. I wycofał się Pan z deklaracji, którą Pan złożył na piśmie:):)Urząd Miejski nie jest nam potrzebny. Zredukuj Pan nieco pracowników. Skoro w ECUW, w szkołach, przedszkolach mogą ludzie pracować na kilku etatkach za jedną pensję to może i UM się spręży?:(A Rada Miejska z przewagą nauczycieli myśli, że Elblążanie to nierozumne dzieci? To dwór przyklaskujący:(Czyżyk czy Sroka?Znasz panie Czyżyk wierszyk: Wot kakoj Ty durnyj Czyżyk. Nie czytajesz umnych kniżyk. Nauczyć jewo chaczu, nu nikak nie nauczu. .. "? Nie głosujmy na zależnych radnych, bo oni nas nie reprezentują. Brawo Panie Bogusławie Tołwiński!
  • Proponuję pikietę pod urzędem miejskim Dlaczego dla URZĘDASÓW znajomkow i emerytów znajomkow są intratne posadki. .. .A dla najbiedniejszych zmniejszenie dochodów. .. .TO się nadaje do telewizji plus bieżące afery z tego roku. ..
  • @Hhhh - Nie proponuj tylko przygotuj i zwołaj a nie oczekujesz na działania innych
Reklama