UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Musze powiedziec ze takie marsze to idiotyzm. Nie dlatego ze sie zgadzam ze powini zaostrzyc prawo ale dlatego ze te kobiety meszczyzni ktore chca liberalizowac prawo to porostu ludzie kotrzy chca uciec od odpowiedzalnosi za swoje czyny, zdecydowales sie na sex to wiadomo co moze byc po tym wiec wez za to opdowiedzialnosc
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    10
    koben(2016-09-30)
  • @koben - Koben bzdury piszesz - "zdecydowales sie na sex to wiadomo co moze byc". - Może być ciąża i to miejmy nadzieje większość wie. Ale niekoniecznie jesteśmy przygotowani na to, że to może być ciąża, która zagraża naszemu życiu (zwłaszcza gdy mamy już ukochane dzieciaki), że urodzimy maleństwo, które będzie miało wady genetyczne uniemożliwiające funkcjonowanie i setki innych przypadków, które tylko los może wymyślić. To nie jest brak odpowiedzialności, to wręcz potężny balast emocji, setek pytań czy mam prawo w imię "czystego sumienia" skazywać na życie (bardzo krótkie czy tez trochę dłuższe) w ogromnym cierpieniu, nasze przyszłe dziecko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    dylematy(2016-09-30)
  • @dylematy - ale ty mówisz o sytuacjach ekstremalnych ja mowie ze ten marsz jest do tego żeby wspierać ideologie o aborcji a z tym się nie zgadzam. Takie sytuacje o których ty piszesz jest maly odsetek wiec zwolywac ludzi tylko po to żeby spierali zabijanie to jest idiotyzm. Jak już powiedziałem ja jestem za tym żeby tej ustawy nie ruszac. Co do tych ideologii których ty prawdopodobnie wspierasz jest to wykorzystanie małego odsetka przypadkow żeby ludzie tacy jak ty mogli uciec od odpowiedzialności.
Reklama