UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Na Ukraińców mają kasę po 30 tys zł plus mieszkania praca. Rząd powinien nie pobierać podatków przez pandemię. A tak bezrobocie wzrośnie. Ludzie z głodu przez brak zajęcia będą szaleć.
 • Jak można opowiadać takie bzdury. Państwo bez podatków nie istnieje.
 • "Rząd powinien nie pobierać podatków przez pandemię. "- Żaden, jak dotąd rząd, tak nas nie wydymał, jak obecny. Zobaczycie ceny żywności za miesiąc, dwa miesiące. Mrożące będą, zapewniam.
 • Baranie zapomniałeś jak PO cię dynalo masz za dobrze możesz pisać co chcesz gadać kasę o jeszcze płaczesz niepodoba się to w. .. .. j z Polski Hashtagi: #Patriota
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  15
  Patriota mały(2020-10-21)
 • @Patriota mały - PO mnie dymało i np. zwykłą marchwekę mogłem za 1 zł/kg kupić, natomiast teraz, gdy wspaniały PIS mnie nie dyma i przy takich samych zarobkach przykładowa marchewka 4zł/kg. Jaki jestem szczęśliwy z tego niedymania PIS. Wstyd mi za takich jak Ty!
 • @Patriota mały - Baranem, może dam jesteś, "patrioto cwaniacki"
 • A czy istnieje Państwo bez obywateli?? Jeśli nie - to dla czego ci są na każdym kroku gnębieni, wyzyskiwani - okradani?? Kłamię, że mnie Państwo okrada??? Potrzebuję iść do lekarza - nie można - czy ja nie płacę za to?? Ale jeśli zapłacę jeszcze raz to ten sam lekarz mnie przyjmie w tym samym budynku i na tym samym sprzęcie mnie zbada - tyle, że dwie - trzy godziny później.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Jak bum cyk cyj(2020-10-21)
 • Podatki powinny być jak najniższe, a państwo skromne. Czym zajmuje się nasze państwo, ile pieniędzy jest marnotrawionych? Pierwsza sprawa to redukcja liczby urzędników, zniesienie finansowania partii z budżetu i ograniczenie liczebności gabinetów politycznych, straży marszałkowskiej, zbędnych służb, socjalu, spłata naszego zadłużenia, bo roczna obsługa polskiego długu to koszt ok 30 miliardów zł rocznie, więc po co Polska dalej się zadłuża? Po co państwo buduje jakieś mieszkania, skoro za kilka-kilkanaście lat nie będzie ich brakować w Polsce?
 • @Patriota mały - No zobacz jakie są teraz ceny w sklepach. Za PO zwykły chleb kosztował 1,5 zł, a teraz coś koło 3 zł, przez pewien okres czasu była nawet deflacja i ceny w sklepach spadały, teraz PiS wprowadził nowe podatki, podniósł akcyzę, podatek paliwowy, a przecież obiecywali, że nie będą podnosić podatków, nawet Tusk jak rządził, to nie wprowadził tylu podatków co PiS przez 5 lat. Ropa na rynkach kosztuje ok 40-50 USD za baryłkę i jest dzisiaj tylko kilkadziesiąt groszy na litrze do max 1 zł tańsza jak za poprzedniego rządu, kiedy to kosztowała 120-130 USD za baryłkę.
 • PiS sprawił, że nienawidzę słowa Patriota! kojarzy mi się tylko z cwaniakiem lub oszustem.
 • monako to co?/
Reklama