UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przypominam sobie, jaką burę otrzymałem od prezydenta. .. obecnego, gdy w 2015 roku pobiegłem w Biegu Niepodległości mając na sobie koszulkę z napisem "nie lubię ruskich. .. pierogów". Usłyszałem, że prezydent się na mnie zawiódł, a radni. .. nie dowiedziałem się nigdy którzy, chcą mojego zwolnienia z pracy. Dostałem zapytanie, czy zdaję sobie sprawę z tego, jak napięte są stosunki między Polską, a Rosją. Poczułem się, jak główny bohater z filmu "Jak rozpętałem drugą wojnę światową". No i pouczony zostałem, że w takiej koszulce to mogę sobie biegać w Ełku, a nie w Elblągu. O innych uwagach ze strony byłego vice nawet szkoda pisać. Żal ściska 4 litery. Taki był i pewnie jest klimat. Parodia westernu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    37
    16
    Instruktor WOPR(2022-02-28)
  • @Instruktor WOPR - bohater!
  • @Instruktor WOPR - Bo Elbląg należy nadal do KOMUNISTÓW i jakiekolwiek działania normalizujące w naszym mieście od razu budzą oburzającą ich reakcję.
  • @Instruktor WOPR - No i proszę sobie tam biegać i dać już naszemu miastu spokój. Papa!
  • @Instruktor WOPR - Wychodzi, że Wróbel z ekipą jest wielbicielem ruskich. .. pierogów; -)
  • @Instruktor WOPR - I słusznie zwrócono ci uwagę, bo za potępianiem działań Putina nie musi iść rusofobia. Na każdym kroku te skrajności.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    8
    Viggen147(2022-02-28)
  • Kiedy Wróblewski i Nowak założą takie koszulki i pobiegną ?
  • @Instruktor WOPR - Może warto się zapytać vice, czy w tym roku również pojedzie na dzień zwycięstwa w maju do okręgu 39?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Kat_Na_Idiotów(2022-03-01)
  • @Instruktor WOPR - Człowieku nie wybielaj się z tymi swoimi przekonaniami i jakimiś tam wydumanymi "dokonaniami". Masz ambicje które Cię przerastają, tak czy tak "celebrytą"nie zostaniesz? Ty i film nie ośmieszaj się, a może Ty żyjesz iluzjami? I nie mieszaj gatunków filmowych do swoich "przemyśleń".
  • @Instruktor WOPR - ,@ eb Niestety nie ogarniasz sytuacji dobry człowieku. .. Oni po prostu doskonale wiedzieli, w 2015,jakim cudem działa Port Morski Elbląg sp. z o. o. którego udziałowcem jest miasto i co roku dokłada (może obecnie chwilowo nie dokłada, trzeba poczekać na sprawozdanie finansowe )do niego po 100 000 zł żeby mógł egzystować, a i tak PME sp. z o. o. wykazywała stratę na poziomie 100 000 zł. Teraz padnie bez szans na egzystencję. To będzie efekt uboczny ukraińskiego syndromu Putina.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    GłębokaMyśl(2022-03-01)
Reklama