UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Patrząc na komentarze i ilości plusów/minusów pod nimi jestem w szoku jak w tym mieście pisowsko klerykalna ciemnota nadal się trzyma. .. wprawdzie cieszy, że przeważają komentarze antypisowskie i antyklerykalne i poparcie dla nich, ale mimo wszystko wyraźnie widoczna jest ciemniejsza część społeczeństwa. .. a byłem przekonany, że Elbląg to miasto daleko od ściany wschodniej, ale wygląda, jakby leżało na Podkarpaciu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    15
    laskipaa(2020-10-26)
  • @laskipaa - Już niedługo. pis musi odejść.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    8
    #piekłokobiet(2020-10-26)
  • @laskipaa - Też mnie zadziwia ten poziom kołtuństwa wśród mieszkańców Elbląga, ale na jedno warto zwrócić tu uwagę - to nie tylko "pisowsko-klerykalna"ciemnota się trzyma, ale jest to niestety ciemnota PO-PiSowo-klerykalna; czyli środowiska, które dla potrzeb internetowych dyskusji nazywam "styropianem". To te sługusy biskupie najpierw odebrały kobietom prawa w 1993 roku za pomocą haniebnego, zgniłego "kompromisu aborcyjnego", przez całe lata broniły go i usprawiedliwiały, a teraz ostatecznie się nim, za przeproszeniem, podtarły w nielegalnym TK. To jest niestety ogólnoprawicowa, klerykalna, drobnomieszczańska i zaprzańska ciemnota, nie tylko niestety "pisowska". Hashtagi: #patoprawica, #PiSPOjednoZlo, #AborcjaBezGranic
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    tow. Koliński bez loginu(2020-10-26)
Reklama