UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Koliński to jednak głupkowaty :D pokazuje zdjęcie narodowego socjalisty z narodowo-socjalistycznej niemieckiej partii robotniczej i mówi że to prawica :D :D dalej jakiegoś duraka z symbolami SS i mówi że to faszysta :D czyli dalej prawica :D :D :D głupi :D a głupi :D a niby studia skończył, uniwersytet, warszawski :D szkoda że nie hongkoński :D zdecydować się biedaczek nie może, narodowy socjalizm czy faszyzm hmmm ale biedaczek zapomniał że Mussolini to członek Włoskiej Partii Socjalistycznej tylko się obraził na kolesi i stworzył sobie hybryde czyli faszyzm :D socjalizm to jednak socjalizm a co za różnica jaki :D ale dla kolińskiego prawica :D :D :D a dlaczego ? bo tak :D no to fajnie, zgadzam sie 1 raz z towarzyszem :D i fajnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    ooooooooooooo7(2020-11-13)
  • @ooooooooooooo7 - Może był na liście studentów. Nie skończył. To hotelarz. To tak trochę wyżej, albo i nie od ciecia. Pamiętasz Anioła z Alternatywy 4? W określeniu wykształcenia podaje się pełne ukończone. Np jak byś odpadł w 3 klasie ogólniaka to masz wykształcenie podstawowe. Niektórzy dowartościowują się mówiąc niepełne średnie. Ja np nie mam mgr tylko inż. ale skończyłem PG i mogę już mówić że mam wyższe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Profdrinż.(2020-11-13)
  • @Profdrinż. - Z ciebie taki inż jak z koziej d. .. y trąba ", bo ja jestem inz. , mam wyzsze ". .a ten tam to hotelarz, moze był na liscie, pamietasz Anioĺa?, boże czemu rozdałeś tyle tytułow bez elementarnej kultury, ile jeszcze chodzi takich inż. kpiących z czyjegoś wykształcenia ? niech mnie bozia chroni od takich wykształciuchow, często maturzysta robi "wiatrak"z takimi "inzynierowymi "intelektuistami i lepij jest pogadac z hotelarzem niz z inzynierską eminencją.
  • @Gabon - Może trochę mnie poniosło. Niepotrzebnie wyjechałem z tym Aniołem. Przepraszam. Co do moich szkół, nie kłamałem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Profdrinż.(2020-11-14)
Reklama