UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Od marca piszę, że działania z COVID są grupo przesadzone. Ludzie nie maja dostępu do lekarza, do siłowni, basenu. Chodzą w maskach wdychając swój CO2 zamiast świeże powietrze. I skutek- 60% więcej zgonów. Lekarstwo okazało się gorsze od choroby. .. .ale teraz wszystkim się trudno z tego wycofać bo co powiedzą? Że się pomylili? Wiec brną w to dalej. Za pół roku młodzież zacznie popełniać samobójstwa A wszystkie mądre głowy będą pytać dlaczego tak się dzieje. .. .Najwyższa pora skończyć z tym wariactwem i otworzyć szkoły i gospodarkę, bo jak widać tylko więcej z tego szkody niż pożytku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    56
    43
    Elblagpieknemiasto(2020-12-10)
  • @Elblagpieknemiasto - Ty wdychasz swój CO2,po tym co wypisujesz, to widać.
  • A jak Ty to robisz że nie wdychasz? Daj mi sposób
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    8
    Elblagpieknemiasto(2020-12-10)
  • @Elblagpieknemiasto - maska z zaworkiem - wdech, wydech, proste
  • część pacjentów, którzy zmarli z powodu tego, że pandemia utrudniła im dostęp do lekarzy i do szpitali - wyjaśniał Grzesiowski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    2
    Elblagpieknemiasto(2020-12-10)
  • @Elblagpieknemiasto - PARTIA nie może się mylić. .. Pan premier nie może się mylić. .. NAJDROŻSZY przywódca też się nie myli. .. a te zgony to przez listopadowe protesty kobiet. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    8
    GłębokaMyśl(2020-12-10)
  • @Elblagpieknemiasto - Jakieś działania zdecydowane podjął cały Świat, Polska zrobiła tylko kopiuj wklej z metod włoskich, hiszpańskich. Tylko nikt nie jest w stanie zrozumieć braku dostępu do opieki zdrowotnej. To jest karygodne. Rządy krajów południowych wpadły w pętlę i wysoki stopień chorych walcząc z mentalnością ludzi. Tam żadne zalecenia nie skutkowały ludzie nadal wiedli bogate życie towarzyskie w kafejkach, knajpach itd. więc wprowadzano lockdown. Kiedy obrazy z Lombardii bombardowały z telewizji w Polsce dopiero co pacjent zero się ujawnił. W czymś pomógł trzymiesięczne zamrożenie gospodarki ? W niczym, zamykasz trupa w szafie, wyjmujesz po trzech miesiącach problem nie znika. Model Szwedzki nie mógł zadziałać w Polsce bo mentalnie jesteśmy kołtunami. Prosty przykład jak traktuje się prawo, na drodze ograniczenie do 90kmh a lecimy 120kmh. W Skandynawii to by nie przeszło. Zero myślenia, samokontroli, elementarnych zasad bezpieczeństwa. A przykład idzie z góry jak mawiają, można robić wyjątki dla kasty rządzącej, urodzinki u Rydzyka. Widziałeś obostrzenia w miejscach spotkań towarzyskich czerwiec, lipiec, sierpień bo ja nie. Wynika to z elementarnej potrzeb ludzi, kontaktu społecznego. A niech by tak puścić cugle od marca ? Co by się wydarzyło ? Cyfry jesienne przyszły by do nas w wiosennych i letnich miesiącach. Może w pewnym smutnym momencie każdy sam poszedłby do głowy, coś ogarnął w głowie.
  • @Elblagpieknemiasto - Gospodarka już leży. Prowadząc firmę w branży, której dotknął drugi pełny lockdown leżysz i robisz pod siebie. A rząd szabelką macha na pieniądze unijne.
  • @Elblagpieknemiasto - Japończycy wdychają swoje CO2 codziennie, bo codziennie noszą maski z powodu smogu od kilkudziesięciu lat i dożywają spokojnie 90 lat. Jak to wytłumaczysz?
  • @Elblagpieknemiasto - CO2? To już nie mówicie, że bakterie i grzyby? Ciekawe, co wymyślicie za pół roku.
  • Japończycy rodzą się w maseczkach - u nich to normalne. Polski husarz nie będzie nosił, bo koń się płoszy!
  • Do lekarza zakaz wchodzenia, ale do sądu za byle głupotę drzwi otwarte i nie przeszkadza żadna zaraza w szczególności jeśli chodzi o zapłatę.
  • "Japończycy wdychają swoje CO2 codziennie, bo codziennie noszą maski z powodu smogu od kilkudziesięciu lat i dożywają spokojnie 90 lat. Jak to wytłumaczysz?"- normalnie. .. to się nazywa ewolucja. .. gdybyś trochę poczytałem, to pewnie zadałbyś takiego pytania. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Cogitans(2020-12-10)
  • "CO2? To już nie mówicie, że bakterie i grzyby? Ciekawe, co wymyślicie za pół roku. "- gdybyś miał choć trochę szarych komórek, to wiedziałbyś, że na bieżąco wdychasz CO2.. .jakiś czas potem na masce gromadzą się bakterie i grzyby. .. to mówili Ci, którzy dzisiaj tak zalecają maski. .. nie pamiętasz? Dzisiaj zmienili zdanie. .. Już w zasadzie maski są super. .. nie ma z nimi żadnego problemu. .. ciekawi mnie, co wymyśla za pół roku? Maski dobre czy złe? A może jeszcze coś innego wymyśla? Mogę im podpowiedzieć. .. Mam kilka pomysłów. .. może się Wam spodobają. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Cogitans(2020-12-10)
  • @Cogitans - @Cobitans jesteś w poglądach zmienny bardziej od chorągiewki na wietrze. Szkoda w ogóle wchodzić z tobą w jakąkolwiek dyskusję, bo dzięki tym trollerskim poglądom wygrasz każdą dyskusję. Ty to nawet noblistom powiesz, że są głupkami i nie znają się na tym, za co dostali nagrody.
  • @Cogitans - "normalnie. .. to się nazywa ewolucja. .. gdybyś trochę poczytałem, to pewnie zadałbyś takiego pytania"znalazłem usterkę w PiSowskim bocie. Gdzie ją zgłosić?
  • Jak masz ochotę podejmować jakiekolwiek dyskusje, to się najpierw podpisz. .. .w przeciwnym wypadku nie wypowiadaj się w ogóle. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Cogitans(2020-12-10)
  • Zgłoś to do ministra cyfryzacji. .. .może Ci pomoże. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Cogitans(2020-12-10)
  • @Elblagpieknemiasto - Brawo !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Kasiia(2020-12-10)
  • Kto odzywa 90 lat ? Naprawdę osoby noszące maski w wielkich aglomeracjach? Proponuje zagłębić się w statystyki Japonii i przeanalizować kim są osoby dlugowieczne. Pozdrawiam i życzę miłej lektury.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Dociekliwy.(2020-12-11)
Reklama