UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie umierają przez idiotyczne ograniczenia w dostępie do lekarzy. 30 tyś ludzi mogło żyć gdyby tylko rząd nie robił szopki z pustymi szpitalami na które idą miliony NASZYCH pieniędzy.
  • @Robb - Ponad 90% ludzi umarło nie na covid 19,ale na inne choroby i tylko dlatego że nie mieli możliwości konsultacji z lekarzem, wykonania zaplanowanej wcześniej operacji, błahego zabiegu który by uratował (teraz już za pózno). Większość z nas pożegna się z tym światem nie mając nic wspólnego z covidem. Ale w akcie zgonu i tak będzie napisane że zmarł(a)na covid-19.Bo ten wirus to PIS. Za pół roku zniknie pis, a wraz z nim covid 19.. .. .P. Giertych trzymam kciuki, oby się pański plan powiódł.
  • Rozumiem że razem z pisem zniknie covid też w USA, UK, Francji, Włoszech itd, ogólnie stawiasz tezę że PiS jest odpowiedzialny za istnienie covidu na całym świecie. Niezły masz rozmach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    12
    yelou(2020-12-10)
  • @yelou - Nie, PIS jest tylko odpowiedzialny za śmierć ludzi w Polsce, gdyż z PIS wywodzi się obecny skrajnie nieudolny rzad.
  • @yelou - Odpowiesz mi wreszcie dlaczego w Szwecji jest mniej przypadków z pozytywnym wynikiem niż w Polsce, Francji, Belgii czy Czechach?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    tak myślę(2020-12-10)
  • @tak myślę - Nic Ci nie odpowie. .. tego nikt nie wytłumaczył. .. w TV o tym nie mówią. .. Internet tez milczy. .. światowej klasy czasopisma medyczne nie zająkną się o tym. .. to skąd ma to wiedzieć? Szare komórki niestety też nic powiedzieć chcą. .. tzn. Mówią. .. Ale to nie ta teoria. .. więc lepiej je zagłuszyć. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Cogitans(2020-12-10)
Reklama