UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za te połamane drzewa powinien odpowiadać karnie urzedas który ma nadzorować stan zieleni w mieście. Jest pełno suchych, schoroewanych drzew przy chodnikach, drogach, które powinny być prewencyjnie wycięte zamiast czekać na tragedię. Ale widać ludzkie życie jest mniej warte niż parę złoty za wycięcie starego drzewa.
  • tak właśnie, ale oni od marca pozamykali się, biorą kase co miesiąc ale siedza w domu!!!
  • Całkowicie się zgadzam. Ja zgłaszając do Zarządu Zieleni uschnięte drzewo na ul. Strumykowej z którego odpadały suche konary co groziło uszkodzeniem przejeżdżającego auta lub pieszego to dostałem informacje zwrotną, że po oględzinach stwierdzają fakt, że drzewo jest uschnięte, ale go nie usuną bo mieszkają w nim jakież żuczki, które są pod ochroną. Robactwo ma większe prawa i ochronę niż ludzie którzy płacą podatki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    4
    rynio(2020-10-14)
  • Nie w domu tylko w sklepach. Byłem kiedyś o 12 w Carefurze nie było gdzie samochodu zaparkować.
  • albo latają po sklepach, to samo jest na Jaśminowej
  • @rynio - Weź sprawy w swoje ręce i Raiduj.
  • Personalna odpowiedzialność odpowiedzialnego urzędnika, koniec z tą komuną!
Reklama