UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Ona z bloku obok - "Ona z bloku obok" Oczywiście ma prawo stawiać auta tylko ja widziałam że przy pracach związanych z miejscem postojowym brało udział tylko kilka osób a gdzie byli pozostali-nawet Ci świeżo wprowadzeni nie garneli się do pracy Nawet nie ma chętnych do koszenia trawy wokół bloku oraz przycinania drzewek. Sądzę że tym osobom którzy biorą czynny udział aby obejście wokół bloku miało wygląd należy się pochwała, kiedyś nazywało się to "CZYN SPOŁECZNY"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    mieszkankablokuobok(2018-11-06)
  • Skoro ja będę strzygł trwe wokół pałacu kultury nie da mi to prawa parkować w muzeum
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    Logika(2018-11-06)
  • Kiedyś nazywało to się czyn społeczny, a teraz to nazywa się czynsz do wspolnoty/spółdzielni która powinna o to zadbać zgodnie z prawem, Ty, ja czy inna jednostka bez ustalenia ze wspólnotą nie może samodzielnie zawiele zmnieniać na danym terenie - od tego właśnie są "zarządcy" którzy w naszym imnieniu i za nasze pieniądze mają zarządzać - ale u nas w mieście to tylko chyba spółdzielnie mieszkaniowe chcą i potrafią zadbać o lokatorów, a zarządcy wspólnot mają wszystko gdzieś tylko by kasa się zgadzała . . . Chodzę na zebrania wspólnoty i tam zarządca obiecuje (jak politycy w kampanii) kończy się zebranie - osobiście się zainteresowałem problemami poruszonymi na zebraniu - murem okazał się sam zarządca który nie ma ochoty współpracować. A prezes wspólnoty i inni lokatorzy po cichu gadają, że trzeba zmnienić zazrządcę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Ciekawski(2018-11-06)
  • Od koszenia trawy jest pan z pod 8semki po prawej stronie jak się wchodzi do klatki pan kosiarka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Henryk(2018-11-08)
Reklama