UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ide dzisiaj okol o15 przez park im Traugutta, w ogrodzonym placu zabaw dzieci sie bawia. Kobieta chodzi sobie spokojnie z psem. W centralnej czesci na laweczce siedzi sobie jakis Pan. Jakies 30 m od placu zabaw. Co jakis czas zza pazuchu wyjmuje butelkę i popija. Zastanawiam sie na ile to cos zlego, na pijanego nie wyglada, nie widac co pije jest spokojny. Z drugiej strony mam wyrzut sumienia gdzie jest granica jak to traktowac
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    26
    Przechodzien(2019-03-14)
  • @Przechodzien - U naszego nowego sojusznika od którego kupujemy przestarzałe helikoptery i inny wojskowy złom, osoby mogą spożywać alkohol, pod warunkiem że jest w torebce papierowej. Proponuję pouczać naszych żeby też tak pili. Już kilku pouczyłem o tym prawnym "wynalazku" i braku podstaw prawnych do "rewizji" przez policjantów, bez nakazu rewizji. .Ostatecznie księża też spożywają alkohol w miejscu publicznym i nikt nie wzywa policji, zwłaszcza że nawet oglądającym nawet cieknie ślinka. .. " Adwokat M "
  • A ty nie masz innych problemow.?
  • Przechodzę obok nich i niczego to nie zmienia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Przechodzien(2019-03-14)
  • @Przechodzien - Chodź inną drogą
  • "Do nieba nie chodzę bo jest mi nie po drodze teraz jestem tu"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Przechodzien(2019-03-14)
  • Masz wyrzuty sumienia, bo widziałeś człowieka, który coś pił, ale nie masz pojęcia co? Traktuj to jako znak, że trzeba się wybrać do jakiegoś nacjonalisty, który wyleczy cię z komunizmu i nieuzasadnionego donosicielstwa.
  • Chyba masz racje jestem przewrażliwiony ostatnio. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Przechodzien(2019-03-14)
  • A nacjonaliści to co? Jakieś służby specjalne? Niech idzie do agresywnych meneli, takich, co mają wszystko w d.., byle dostać na piwo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Podpis(2019-03-14)
  • A co ma piernik do wiatraka?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Gość 2(2019-03-15)
Reklama